Medya
Giriş Tarihi : 10-02-2021 20:59   Güncelleme : 10-02-2021 21:00

Sadakatsiz Derin ölüyor mu, ölecek mi? Sadakatsiz Derin diziden neden ayrıldı? Melisa Sezen diziden ayrılıyor mu?

Sadakatsiz Derin ölüyor mu, ölecek mi? Sadakatsiz Derin diziden neden ayrıldı? Melisa Sezen diziden ayrılıyor mu?

Kayseritempo.org - Sadakatsiz Derin ölüyor mu, ölecek mi? Sadakatsiz Derin diziden neden ayrıldı? Melisa Sezen diziden ayrılıyor mu? Entrikalarla dolu sahneleriyle sevilen Sadakatsiz Derin karakterinin diziden ayrılacağı iddialarıyla özellikle sosyal medya gündeminden düşmeyerek konuşulmaya devam ediyor. Dizinin orijinal yapımı olan Doctor Foster'da derin karakterinin yerinde olan kişinin intihar etmesi Sadakatsiz dizisi severler tarafından çok konuşuldu. Derin'inde ölüp ölmeyeceği merak ediliyor.

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, Çarşamba akşamları ekranlara geliyor. Geçtiğimiz bölümde yaşanan olaylarla birlikte Derin ölüyor mu, Melis Sezen diziden ayrılıyor mu? Soruların akıllara getirdi. Dizinin Orijinal yapımı olan Doctor Foster'da Derin karakteriyle eş değer olan kişi intihar ederek yapımdan ayrıldığı biliniyor. Dizinin orijinalini hakkında bilgi sahibi olanlar gözlerini Sadakatsiz'e çevirdi ve beklemeye başladı. Dizide Derin karakterinin senaryo gereği ayrılacağı geçtiğimiz bölümle birlikte güçlenmiş oldu.

Sadakatsiz Derin ölüyor mu? Melisa Sezen diziden ayrılıyor mu?

Yayınlandığı günden beri konuşulmaya devam eden Sadakatsiz, Derin karakterini canlandıran Melis Sezen'in senaryo gereği diziden ayrılacağı araştırma konusu oldu. Bilindiği üzeri Doctor Foster'dan uyarlama olan Sadakatsiz, orijinal dizide Derin karakteriyle eş değer olan kişinin intihar ettiği biliniyor. Söz konusu orijinal dizinin bire bir aynısı olan Sadakatsiz, bu doğrultuda ilerleyeceği bilinmektedir.