Medya
Giriş Tarihi : 06-01-2021 22:15   Güncelleme : 06-01-2021 22:23

Sadakatsiz bugün neden yok? Bu Akşam 6 Ocak Sadakatsiz dizisi yeni bölüm var mı, yok mu? Kanal D Sadakatsiz Yeni bölüm ne zaman?

Sadakatsiz bugün neden yok? Bu Akşam 6 Ocak Sadakatsiz dizisi yeni bölüm var mı, yok mu? Kanal D Sadakatsiz Yeni bölüm ne zaman?

Kayseritempo.org - Sadakatsiz bugün neden yok? Bu Hafta Akşam 6 Ocak Sadakatsiz dizisi yeni bölüm var mı, yok mu? Kanal D Sadakatsiz Yeni bölüm ne zaman? Her hafta büyük ilgiyle izlenen Sadakatsiz, yeni bölümü gelmeden araştırma konusu oldu.

Bu hafta yayınlanmayacak olan dizi, neden ekranlarda olmadığı merak ediliyor. Kanal D’nin iddialı yapımlarında Sadakatsiz, konusuyla büyük beğeni topladı. Her hafta büyük heyecan yaşatan dizi, sevenleri tarafından sürekli takip ediliyor. Dizinin bu hafta Kanal D yayın akışında yer almaması büyük merak uyandırdı. Araştırma konusu olan dizi, tekrardan ne zaman yayınlanacağı ve neden ekranlarda yer almadığı sorgulanmaya başladı. İşte detaylar...

Bu haber sadakatsiz izleyicilerin kalbini kıracak! Sadakatsiz yeni bölüm beklerken Kanal D ekrana gelmeyecek ama yayın akışı yok. Seyirci yeni bölümü beklerken kara haber hızla yayıldı. Sadakatsizliğin son bölümünde Derin, karısı Volkan'ın telefonunda eski eşi Asya'nın fotoğraflarını gizlice görmüştü. Derin ve Volkan daha önce yasak aşk yaşarken, Asya'da da aynı sahneyle karşılaştılar. Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı, Çarşamba akşamı yaşanacak olaylara dair ipuçları veriyor. Dizinin başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk üstleniyor. Sadakatsiz 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 6 Ocak 2021 yeni bölüm yayınlandı!

Sadakatsiz bu akşam neden yok ?
Sadakatsiz dizisi bu akşam ekranlarda yayınlanmayacak. Cansu Dere ve Caner Cindoruk’ un başrollerde yer aldığı Sadakatsiz’ın tekrar bölümü sevenleriyle buluşacak. Yılbaşı nedeniyle bazı diziler 1 hafta arar verirken, Sadakatsiz dizisinin de bu gruba katıldığı düşünülüyor.

Kanal D Sadakatsiz Yeni bölüm ne zaman?
Sadakatsiz dizi 6 Ocak akşamı yayınlanmıyor. Yeni yıl nedeniyle bir hafta izin alan Sadakatsiz, önümüzdeki hafta izleyenlerle buluşacak. Dr. BBC'nin Foster adlı dizisinden ülkemize uyarlanan Sadakatsiz, çok ilginç bir yapımdı. Hem reytingleri hem de sosyal medyada adından söz ettiren Sadakatsiz'in 13. bölümü büyük bir coşkuyla bekleniyor.