Medya
Giriş Tarihi : 18-02-2021 00:06   Güncelleme : 18-02-2021 00:07

Sadakatsiz 19 bölüm fragmanı izle Youtube Yeni Bölüm Tanıtım Kanal D 24 Şubat Volkan ölecek mi? Sadakatsiz 18. Son Bölüm Full İzle!

Kanal D ekranının sevilerek yakından takip edilen dizisi Sadakatsiz 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sadakatsiz 19 bölüm fragmanı izle Youtube Yeni Bölüm Tanıtım Kanal D 24 Şubat Volkan ölecek mi? Sadakatsiz 18. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Sadakatsiz 19 bölüm fragmanı izle Youtube Yeni Bölüm Tanıtım Kanal D 24 Şubat Volkan ölecek mi? Sadakatsiz 18. Son Bölüm Full İzle! Sadakatsiz 24 Şubat Çarşamba 2021 Gelecek hafta 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 18. Bölüm tek parça izle!  Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yanı sıra bir çok ünlü oyuncunun paylaştığı BBC Studios’un "Doctor Foster" isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Sadakatsiz'in 19. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Başladığı günden bu yana merakla takip edilen Sadakatsiz dizisi bir çok sosyal medya mecrasının da konusu olmaya devam ediyor. Doktor Asya ve eski eşi Mimar Volkan'ın aşk serüveni tüm hızıyla devam ederken dizi hafta içi Çarşamba günü Kanal D ekranında ki yerini alarak reyting mücadelesine sürdürüyor.

Öte yandan dizinin yayınlanan son bölümde, yaşanan tüm olaylara rağmen Asya'dan kopamayan Volkan beklenmedik bir hamle yapar ve Asya'yı öpmeye çalışır. Doktor Asya'nın aldığı karar herkeste şok etkisi yaratırken Derin ise büyük bir zafer kazandığına inanır. Ayrıca senelerce Selçuk'tan gizlenen büyük sır açığa çıkar. Selçuk ve  Hicran'ı bir araya getiren kaçınılmaz yüzleşme, beklenmedik karşılaşmaların da habercisidir. 

Sadakatsiz 18. Son Bölüm Full İzle!


Asya'nın Mimar Volkan'dan hızlıca uzaklaşması Volkan'ı şu zamana kadar hiç düşmediği kadar büyük bir çıkmaza sürüklerken yaşanılan tüm bu olayların  sonuçları herkes için sarsıcı olur. Diğer yandan Haluk, evinin kapısına gelen Selçuk'u görünce çok öfkelenir. Ancak Selçuk öyle bir şey söyler ki, Haluk'un başından kaynar sular dökülür. Haluk'un gayrimeşru bir oğlunun olduğunu öğrenen Selçuk, ipleri eline almanın gücünü yaşamaktadır. Peki Haluk'un gayri-meşru oğlu gerçekten Selçuk mu?

SADAKATSİZ 19. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Yayınlanan son bölümü sonrasında diziyi yakından takip eden meraklıları gelecek hafta için beklenen 19. Yeni bölüm fragmanının için araştırmaya başladılar. Fakat dizinin 19. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 19. Yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.