Medya
Giriş Tarihi : 13-01-2021 23:58   Güncelleme : 13-01-2021 23:58

Sadakatsiz 14. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Youtube Kanal D Tanıtım dizi bitiyor mu? Sadakatsiz 13. Son Bölüm Full İzle!

Sadakatsiz 14. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Youtube Kanal D Tanıtım dizi bitiyor mu?  Sadakatsiz 13. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Sadakatsiz 14. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Youtube Kanal D Tanıtım dizi bitiyor mu?  Sadakatsiz 13. Son Bölüm Full İzle! Sadakatsiz 20 Ocak 2021 gelecek hafta fragmanı yayınlandı mı? Derin'in karşılaştığı gerçeklere karşı tutumu mücadele verirken Volkan, Asya'nın Turgay'a tepkisini kontrol altına almak için mücadele eder. Asya, kendisine yönelik saldırıların arkasında kim olduğunu ortaya çıkarmak için cesur adımlar atarken, onu Volkan ile buluşturacak beklenmedik gelişme ne olacak? Derin'in karşılaştığı gerçeklere karşı tutumu mücadele verirken Volkan, Asya'nın Turgay'a tepkisini kontrol altına almak için mücadele eder. Asya, kendisine yönelik saldırıların arkasında kim olduğunu ortaya çıkarmak için cesur adımlar atarken, onu Volkan ile buluşturacak beklenmedik gelişme ne olacak?

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Özge Özder'in paylaştığı Sevilen Sadakatsiz dizisinde büyük bir sorun var. Boşanmalarına rağmen aralarındaki gerilim devam ediyor, Asya ile Volkan yeniden buluşuyor. Asya ile aynı hastanede çalışan Turgay, aşık olduğu Asya'ya duygularını itiraf etti. Bunu öğrenen Volkan kıskançlık krizine girdi. Sadakatsiz 13. bölüm fragmanında neler yaşandı? Asya ve Turgay'ı bir arada gören Volkan, kendini tutamaz ve Asya'nın kapısına yaslanır. Volkan, Asya'yı görünce mutsuz olduğunu ve aniden ağlamaya başladığını söylüyor.

Sadakatsiz 14. Bölüm Fragmanı İzle

Gördüğü manzara karşısında şok olan Asya, Volkan'ın amacını anlayamaz. Peki Volkan hala Asya hakkında bir şeyler hissediyor mu? Asya Turgay ile evlenmeyi düşünüyor mu? VOlkan, akşamları tek başına ve sorgusuz sualsiz Asya'ya gider ve Asya'ya gider. İşte sadakatsiz dizisinde olaylar o anda başlamaktadır.

Sadakatsiz 13. Son Bölüm Full İzle!

İçmesine izin veren Asya Sadakatsiz son bölümde zor durumda kalacak. Ertesi gün doktor Asya'da bir kabus ile güne başlar. Çünkü gece çok sarhoş oldu ve işte geç kalmıştır. Hastane yönetimi Genel Müdürü ona, 'İş yükünüzü hafifletmek istiyorsanız, size biraz destek vermek isterseniz dinlenmeme izin verin ama Asya düzeleceğini söylüyor.