27 HAZİRAN 2019 Perşembe 11:17
Siyaset
Giriş Tarihi : 27-02-2019 18:27   Güncelleme : 27-02-2019 18:28

Saadet Partisi'ne AK Partililerden büyük destek

Saadet Partisi Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mahmut Arıkan, ittifak konusunda açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisi'ne AK Partililerden büyük destek

Saadet Partisi (SP) Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mahmut Arıkan, ittifak konusunda açıklamalarda bulundu.
Saadet Partisinin tüm seçim bölgelerinde tek başına seçime girdiğini belirten Başkan Adayı Mahmut Arıkan, partisinin hiçbir siyasi parti ile ittifak içinde bulunmadığını söyledi.

Yerel seçim çalışmalarını ilçe gezileriyle sürdürdüğünü ifade eden Arıkan, "Biz, kimse ile ittifak içinde değiliz ama diğer siyasi partilerin seçmelerinin de oylarını istiyoruz. İlçelerde geziyoruz. Buralarda CHP’li, MHP’li, HDP’li, AK Partili ve İYİ Partili insanlar var. Sonuçta bu insanlarla aynı şehirde yaşıyoruz. Bu partilere kim destek veriyor? Bu halk, yani buranın seçmeni bundan tabi bir şey olamaz ki. Kayseri özelinde bahsetmek gerekirse en çok AK Partililerden destek görüyoruz" dedi.

Mahmut Arıkan, "Bugüne kadar gezebildiğimiz vatandaşımızla sohbet etme imkanı bulduğumuz ilçelerimiz Bünyan’da, Pınarbaşı’nda, Hacılar ’da İncesu’da, Yahyalı’da gördüğümüz ilgi, Saadet Partisinin önlemez yükselişini müjdeliyor. Dürüst olmak gerekirse 31 Mart’ta dürüst başkan, dürüst yönetimle cepsiz ceketliler iş başına gelecek” diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA