28 MART 2020 Cumartesi 23:26
Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 09-03-2020 20:10

Rus turist alkolü fazla kaçırınca

Rus turist, Erciyes kayak merkezinde alkolü fazla kaçırınca ortaya ilginç bir görüntü çıktı.

Rus turist alkolü fazla kaçırınca

Artık Kış turizminin önemli merkezlerinden birisi halini alan Erciyes'te zaman zaman ilginç görüntüler ortaya çıkıyor. Hatta öylesine ilginç oluyor ki, tepkiler peşpeşeg eliyor. İşte bunlardan birisi geride kalan hafta sonu yaşandı. Erciyes kayak Merkezi'ne gelen rus turistler, alkolün etkisiyle karın üzerinde oldukça ilginç pozlar verdi. Kafile olarak gelen bir Rus grup, karın ve kayağın tadını çıkarttıktan sonra, soyunarak objektiflere poz verdi. Olayı gören yerli kayakseverler zor anlar yaşadı.

Karda soyundu
Her yıl artarak gelişen kış turizminden en çok pay alan bölgelerden birisi olan Kayseri'de, bu yıl milyolarca kayak sever Erciyes'e akın etti. Yerli ve yabancı tursitlerin geldiği ve doya doya zaman geçirdiği Erciyes'te, garip ve ilginç gelişmelerde yaşanmaya başlandı. Geçtiğimiz yıllarda yapılan anlaşmalarla birlikte özellikle Rus turizm şirketlerince uçaklar dolusu getirilen yabancı tursitler kayağın ve karın tadını çıkartırken, dozunu da aşıyor. Geçtiğimiz haftasonu Rus tursit kafilesinde alkolünde etkisiyle ilginç durumlar meydana geldi. Bazı kadınlar, kıyafetlerini çıkartarak iç çamaşırlarıyla fotoğraf çektirdi.

Tepki oluştu
Alkoün dozunun kaçmasıyla eğlence de sınırları zorlayan Rus kafile de ilginç olaylar yaşandığı görüldü. Kimi kadın turistlerin kıyafetlerini çıkartarak kendi öbjektifleri için poz verdiklerini gören bazı yerli tusitler duruma tepki gösterirken, bazılarıysa durumun şaşkınlığıyla telefonlarına sarıldı. Ancak, yaşanan gelişme garip karşılandı ve tepki çekti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA