Medya
Giriş Tarihi : 09-02-2021 22:45   Güncelleme : 09-02-2021 22:46

Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda filmi oyuncuları kim, nerede kaç yılında çekildi?

Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda filmi oyuncuları kim, nerede kaç yılında çekildi?

Kayseritempo.org - Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda filmi oyuncuları kim, nerede kaç yılında çekildi? Romantik Komedi 2: "Bekarlığa Veda", Türkiye, romantik komedi türünde yapımlanmıştır. 2010 yapımı "Romantik Komedi" filminin devamı olarak çekildi. Önceki filme katılan birçok oyuncu da yapım aşamasında bu filme katılarak devamlılık sağlamıştır. Filmin yönetmeni, ilk uzun metrajlı filmine imza atan Erol Özlevi'dir. Yayınlandığı günden beri konuşulmaya devam eden flim, ne zaman yayınlandığı izleyiciler tarafından merak edilirken araştırma konusu oldu.

Esra evliliğe coşkuyla hazırlanırken, en yakın arkadaşı Didem, kızlar arasındaki tek bekar kız olduğu için paniğe kapılır ve Aşığı Cem'in evlenmesine ikna etmeye çalışır. Didem evlenme teklifini beklerken Cem yeni filmde başrol karakterini canlandıran ve kendi filmine odaklanan Gizem ile tanışır. Büyük kıskançlığı ile Didem Cem'i takip etmeye başlar ve olaylar burada başlar. Yayınladığı dönem büyük merakla izlenen film, daha sonrası seri şeklinde ikincisi çekilmiştir.

Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda nerede kaç yılında çekildi?

Erol Özlevi'nin yönetmenliğini üstlendiği 2013 yapımı "Romantik Komedi 2: Bekârlığa Veda" Romantik komedi filminin devamıdır. İlk olarak dizinin çekimleri İstanbul'da başlamışken Antalya'da Adam & Eve Otel'inde çekimleri devam etmiştir.

Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda filmi oyuncuları kim?

Cemal Hünal
Sedef Avcı
Sinem Kobal
Engin Altan Düzyatan
Gürgen Öz
Burcu Kara
Öykü Çelik
Gökçe Özyol