09 NİSAN 2020 Perşembe 13:28
Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 29-12-2019 20:37   Güncelleme : 29-12-2019 21:28

Robert Prosinecki'den ilk demeç

İstikbal Mobilya Kayserispor ile anlaşmaya varan Robert Prosinecki ilk demecini Kayseri Tempo okurları için verdi. Prosinecki, transfer için neler söyledi.

Robert Prosinecki'den ilk demeç

(ÖZEL HABER) Süper Lig'in ilk yarısını 10 puanla tamamlayan İstikbal Mobilya Kayserispor'un ikinci yarıda teknik direktörlük görevini üstlenen Hırvat teknik adam Robert Prosinecki, ilk demecini Kayseri Tempo'ya verdi.

Tempo farkı
Kayseri'nin en çok takip edilen, en çok okunan haber sitesi olma özelliğini koruyan Kayseri Tempo, okurları için Kayserispor'un yeni teknik direktörü Robert Prosinecki'ye ulaştı. Kayseri Tempo Genel Müdürü Halil Köktaş, Kayserispor taraftarı ve Kayseri Tempo okurları için Prosinecki'ye ulaştı. Kayseri Tempo Genel Müdürü Halil Köktaş'a konuşan 50 yaşındaki tecrübeli teknik adam, Kayserispor ile anlaşmaya vardığını doğruladı. Sağlık sorunlarını ön planda tuttuğunu ancak Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nın ısrarı neticesinde teklifi kabul ettiğini söyleyen Robert Prosinecki, "Başkan çok ısrarcı oldu ve teklifi kabul ettim. Önümüzdeki günlerde başkan ile biraya geleceğiz. Resmi anlaşma yaptıktan sonra transferler yapacağız" dedi. 

Transferler..
Transfer çalışmaları ile ilgili de konuşan Prosinecki, "Evet sağlık sorunlarım var ama ben heyecan yaşamayı seviyorum. Kayserispor'u kötü durumdan kurtarmak için çabalayacağız. İyi transferler yaparak ikinci yarıda çok maç kazanacağız. Ben inanıyorum. Taraftar inansın ve destek versin. Kayserispor kümede kalmak için savaşacaktır" cümleleri kurdu.

Ne zaman gelecek
50 yaşındaki Hırvat teknik adam Prosinecki'nin yardımcılıklarını yapacak olan Gordon Cipric ve Dragan Spasic 3 Ocak'ta Antalya'daki kampa katılacak. Prosinecki de, 5 Ocak günü Antalya'ya giderek Kayserispor kampına katılarak takımın başına geçecek.

Haber: Halil Köktaş

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA