06 NİSAN 2020 Pazartesi 19:15
Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 07-11-2019 20:09   Güncelleme : 07-11-2019 20:09

Resimli Mevlid Kandil Mesajları

Peygamber Efendimizin doğumu nedeniyle idrak edilir. Bu özel günde Efendimizi salat-ü selamlar ile anarken aynı zamanda bu coşkunuzu sevdiklerinize en güzel resimli kandil mesajlarıyla da kutlayabilirsiniz.

Resimli Mevlid Kandil Mesajları

Bugün Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimizin doğum günü. Hicri olarak Rebiülevvel ayının 12.günü olan Mevlid Kandili, bu sene 2017'de 29 Kasım Çarşamba'yı 30 Kasım Perşembe'ye bağlayan geceye denk geliyor.

Peygamberimizi, dualarla, salat-ü selamlarla anacağımız bu mübarek günde sevdiklerinize göndermek isteyeceğiniz kandil mesajları sizler için haberimizde derlendi. Mevlid Kandili mesajları ile uzakta olan, görüşemediğiniz kişilerle hasret gidermenize sebep olurken kırgın olduklarınızla  barışmanıza vesile olabilir. İşte sizler için haberimizde derlediğimiz en güzel resimli Mevlid Kandili mesajlar…

Bugün kalbinize huzur, sofranıza bereket, üzerinize sıhhat serpilsin. Kandiliniz mübarek olsun.

Zade duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, açılan eller var. Bu mübarek gecede Dualarınız kabul olsun. Kandiliniz mübarek olsun…

Uzun olur gecelerim hep ismini hecelerim, Tütmez oldu bacalarım, gönül sızım ah Efendim... Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.
Mevlid Kandiliniz mübarek olsun. Yüce rabbim bütün dualarınızı kabul etsin.

Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yine de mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere.

Bu gecenin feyzi üzerinize rahmeti geçmişinize bereketi evinize nuru ahiretinize sıcaklığı yuvanıza dolsun kandiliniz mübarek olsun.

Bir kucak sevgi, bir avuç dua, içten bir selam kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Eviniz huzur kalbiniz nur dolsun, mübarek kandiliniz kutlu olsun.

Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, hayırlı kandiller.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA