Kayserispor
Giriş Tarihi : 23-12-2019 11:37   Güncelleme : 23-12-2019 12:25

Recep Mamur ismi silinecek

İstikbal Mobilya Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz bu hafta açıklamalar yapacak. Recep Mamur isminin tesislerden silinmesi gündemde.

Recep Mamur ismi silinecek

Süper Lig'de son derece sancılı günler geçiren ve ekonomik çıkmazın içerisinde bulunan İstikbal Mobilya Kayserispor'da para aranıyor. Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Kayserispor Vefa Gecesi'nde satılan formaların paraları henüz toplanamazken, yeni kaynaklar bulunamazken, mevcut yöneticilerin kulübe destek olmaktan kaçındığı şu günlerde radikal kararlar peşpeşe alınıyor.

Açıklayacak
Son oynanan Medipol Başakşehir maçı sonrasında Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz'ün "Transfer yapmak için kapı kapı dolaşıyoruz. Transfer yapacağız kuruşumuz yok. Herkese yalvarıyoruz. Sponsor arıyoruz. Bu hafta forma parasını ödemeyenleri açıklayacağım" sözü taraftarın alkışını alırken, Kayserispor tesislerinin isim değişmesi ile ilgili de radikal bir adım atılacak.

"Para vermezse.."
Kayserispor'un en karanlık dönemlerinde başkanlık yapan, sahte senet ile ismi gündemden düşmeyen, kulübe icra üstüne icra göndermesine rağmen AKP Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'nin isteği ile tesislere ismi verilen Recep Mamur ile ilgili de önemli bir karara imza atılacak. Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulüp Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, tesislere ismi verilen eski başkan Recep Mamur'un kendilerine ciddi derecede para desteği yapmasını bekliyor. Mustafa Tokgöz, "Tesislere ismini bedavaya vermedik. Elbette destek olacak. Para verecek, vermeli. Eğer para vermezse ismini kaldırırız" cümlesi kurdu.

"Alacaklarımı sildim"
Sağlık problemleri yaşayan Kayserispor eski Başkanı Recep Mamur'un "Kulüpten alacaklarımı sildim" cümlesi ile ekstra ödeme yapmayacağı sinyalini vermesi, Kayserispor yönetiminde nasıl bir karşılık bulacak bilinmez ancak Tokgöz'ün "Para vermezse ismini kaldırırız" cümlesi hafızalarda yerini alacak.