Medya
Giriş Tarihi : 19-02-2021 20:43   Güncelleme : 19-02-2021 20:47

Ramo Dizisinde Dilber Karakterine Hayat Veren Sitare Akbaş Kimdir?

Ramo Dizisinde Dilber Karakterine Hayat Veren Sitare Akbaş Kimdir?

Kayseritempo.org - Ramo Dilber Kimdir, Gerçek Adı Nedir? Ramo dizisi Dilber karakteri kaç yaşında, aslen nerelidir? Türkiye televizyonları dahilinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerin kalbinde adeta bir taht sahibi olmayı başaran Ramo dizisi Show Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşmakta ve keyifli dakikalar yaşatmaktadır. İstisnasız olarak yayınlanmakta olduğu akşamların favori dizisi olan Ramo, genç yaşlı pek çok insan tarafından sıkı bir şekilde takip edilmekte ve büyük bir ilgiye de mazhar olmaktadır. Adeta bir ipek gibi dokunmuş olan senaryosu ve oyuncu kadrosunun kalitesi de büyük ölçüde dizinin bu kadar büyük ilgileri üzerinde toplamasının nedenleri arasında yer almaktadır.

Ramo dizisinde Dilber karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğunu merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Sen Çal Kapımı dizisi ile de ekranlarda görme fırsatına eriştiğimiz Sitare Akbaş söz konusu olan bu diziden ayrılışının hemen ardından Ramo dizisinin usta oyuncu kadrosu içerisine dahil edilmiştir. Ayrıca böyle olduğu için de insanların aklında pek çok soru işareti de belirmekte ve karakterlerin kim olduğu da merak edilmektedir.


Ramo Dizisinde Dilber Karakterine Hayat Veren Sitare Akbaş Kimdir?


6 Ekim 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Sitare Akbaş’ın tam adı aslında Makbule Sitare Akbaş’tır. Makbule Sitare Akbaş İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı dahilinde tiyatro bölümü okumuş ve ardından oyunculuk kariyerine başlamıştır. Genç oyuncunun karakterde canlandırması ile Dilber, pek çok izleyici için önemli bir yer sahip hale gelmiştir.