Medya
Giriş Tarihi : 19-02-2021 20:50   Güncelleme : 19-02-2021 20:50

Ramo Cemil Kimdir, Gerçek Adı Nedir? Ramo dizisi Burak Demir Kim, Kaç Yaşında, Nerelidir?

Ramo Cemil Kimdir, Gerçek Adı Nedir? Ramo dizisi Burak Demir Kim, Kaç Yaşında, Nerelidir?

Kayseritempo.org - Ramo Cemil Kimdir, Gerçek Adı Nedir? Ramo dizisi Burak Demir Kim, Kaç Yaşında, Nerelidir? Türk televizyonlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük bir sükse yaratmayı başarmış olan Ramo dizisi Show Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşmakta ve bu buluşmanın sonucu olarak da yayınlanmakta olduğu her akşam mutlaka reyting listelerinin zirvesini kendisine ayırmaktadır. Tabi ki bu zirveye çıkış işleminde temel etken izleyicinin büyük ilgisi ve sevgisidir.

Nihayetinde gerçekten çok sağlam bir senaryo kurgusuna ve aynı zamanda çok kaliteli olan bir oyuncu kadrosu ile yola devam eden bu dizide dikkatleri üzerine çekmeyi başaran pek çok tipleme yani karakter vardır. Bu karakterlerden birisi de hiç şüphe yok ki Cemil karakteridir. Aynı zamanda bu kadar ilgi görüp meraksız bırakılmak olmaz. Ramo dizisinin Cemil karakterinin kim olduğunu yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.


Ramo Dizisinde Cemil Karakterine Hayat Vermekte Olan Burak Demir Kimdir?


Cemil karakterine gerçekten usta oyunculuğu ile hayat vermekte olan Burak Demir 3 Aralık 1978 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. İlk ve orta okul eğitiminin ardından lise eğitimini de Ankara’da almış olan usta oyuncu daha sonraki zamanlarda Bilkent Üniversitesi’ni kazanmış ve Sahne Sanatları Fakültesinde Tiyatro bölümünden başarı derecesi ile mezun olmuştur. Daha sonrasında ise Bahçeşehir Üniversitesi dahilinde İleri Oyunculuk konusunda yüksek lisansını tamamlamasının ardından uzun yıllar sürecek ve başarı merdiveninin basamaklarını tırmanacağı oyunculuk kariyerine adım atmıştır.