Medya
Giriş Tarihi : 20-02-2021 00:00   Güncelleme : 20-02-2021 00:01

Ramo 34. bölüm fragmanı izle Show Puhu TV Youtube yeni bölüm tanıtım hangi Tersane'de çekiliyor? Ramo 33. Son Bölüm Full İzle

Ramo 34. bölüm fragmanı izle Show Puhu TV Youtube yeni bölüm tanıtım hangi Tersane'de çekiliyor? Ramo 33. Son Bölüm Full İzle

Kayseritempo.org - Ramo 34. bölüm fragmanı izle Show Puhu TV Youtube yeni bölüm tanıtım hangi Tersane'de çekiliyor? Ramo 33. Son Bölüm Full İzle. Ramo 34. bölüm 26 Şubat fragmanı yayınlandı mı? Büyük bir heyecanla beklenen Ramo dizisinin 33. bölümü bugün tek parça Show TV kanalında yayınlanacak. Büyük bir hayran kitlesi olan dizi bazı yıldız oyuncuları kadrosunda barındırıyor.Merakla beklenen Ramo dizisinde en son neler oldu?  Show tv’nin sevilen dizisi Ramo her yeni bölümde hayranları ekran başına kitliyor. Bugün saat 20:00 da show tv de yeni bölümü yayınlanacak olan dizide izlyenler şimdiden yayından sonra verilecek olan 34. bölüm fragmanını merak ediyor.

Herkesin soluksuz takip ettiği son bölümde neler yaşandığını kısaca hatırlayalım. Ramo Sibel’in hala yaşadığı biliyor. Mazhar’ın masa ya yeni aldığı hurdacı aslen kim? Masaya yeni gelen hurdacı lakaplı ünlü oyuncu Emre Kınay’ ında katılmasıyla dizi daha heyecanlandı. Hurdacı 3 büyük patrondan biri mi? Ramo mazhar ve patronlarla büyük bir kapışmaya girecek gibi duruyor.

Ramo 33. Son Bölüm Full İzle

Hatırlarsanız Sibel kaçmaya çalışmış ve yakalanmıştı. Fakat Sibel Ramo’ya bir mesaj gönderebilmişti? Ramo Sibel’e ‘ Az kaldı görüşeceğiz ‘ dedi. Ramo buna inanmak istemese de hastane odasında alınan örnekler cesedin Sibel'e ait olduğunu gösteriyor. Ramo ailesini bile dinlemeden her yerde Sibel'den bir iz arıyor.

Ramo 34. bölüm fragmanı izle

Ramo'nun her hareketi İstanbul'un büyük patronlarını biraz daha rahatsız ediyor. Mazhar partonlarından aldığı emirlerle Ramo'yu ortadan kaldırmak için harekete geçti. Ramo 34. bölüm fragmanı bugün yayınlanacak olan 33. bölümden sonra yayınlanır yayınlanmaz bu haberimizde yer alacaktır. Detaylara bu haberden ulaşabileceksiniz.