Magazin
Giriş Tarihi : 13-02-2021 00:41   Güncelleme : 13-02-2021 00:42

Ramo 33. bölüm fragmanı izle Show Puhu TV Youtube yeni bölüm tanıtım Ramo'nun araba markası ne? Ramo 32. Son Bölüm Full İzle

Ramo 33. bölüm fragmanı izle Show Puhu TV Youtube yeni bölüm tanıtım Ramo'nun araba markası ne? Ramo 32. Son Bölüm Full İzle

Kayseritempo.org - Ramo 33. bölüm fragmanı izle Show Puhu TV Youtube yeni bölüm tanıtım Ramo'nun araba markası ne? Ramo 32. Son Bölüm Full İzle. 19 Şubat 2021 Ramo gelecek hafta tanıtım fragmanı yayınlandı mı? Geçen hafta yılbaşı nedeniyle yeni bölümü yayınlanmayan Ramo'nun son bölümünde Sibel'in ölümle karşı karşıya kalması izleyiciyi iyiece merak ettirdi. Ağır yaralanan Sinel ve düğünü basılan Ramo'nun açresizliğimne rağmen tüm kozlar Nehirin elindedir. Sibel'in hayatının kurtulması da Nehir'e bağlıdır ve Nehir, Sibel'in hayatını kurtarmak için Ramo'dan büyük bir karşılık bekler. İşte kaçıranlar için Ramo son bölüm 32. bölüm full izleme Show Tv linki.

Popüler Cuma gecesi draması Ramo'da yepyeni bir hafta başladı. Seyircinin ilgiyle izlediği dizide bugün neler olacağı merak ediliyor. Show Tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi Ramo 32.Bölüm'de Neler Oldu? Ramo 33.Bölüm Fragmanı Çıktı mı? Show Tv ekranlarında yayınlanan ve her bölümü özenle izlenen Ramo'da heyecan artıyor. Son bölümün izleyicileri önümüzdeki hafta ne olacağını merak ediyor. Peki 32. bölümde Sibel'e ne oldu? Ramo, Sibel'in hayatına karşılık Nehir'in sunduğu teklifi kabul edecek mi?

Ramo'nun araba markası ne?

Ramo’nun Arabası olarak son zamanlarda aranan spor mavi araba ise 2018 model Ford Mustang. Her ne kadar yeni bir araç olsa da tasarımında eski klasikliği görebiliyoruz.

Ramo 33. bölüm fragmanı izle

Yavuz'u öldürdükten sonra resmen başına büyük belayı saran ve bu yüzden Sibel'in de ölümüne adeta davetiye çıkartan Ramo, hem Cihangir'in adamları hem de Mazhar tarafından iyice köşeye sıkıştırıldı. Bi taraftan düşmanlarıyla uğraşan bir taraftan da Sibel'in hayatta kalması için Nehirle sürekli pazarlık yapan Ramo, düşmanları için kendince de oyun kurmaya ve onları alt etmek içni hamleler yapmaya devam eder.

Ramo 32. Son Bölüm Full İzle

Başrollerini Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım'ın paylaştığı Ramo dizisinin 31. bölümü bu akşam ekrana geldi. Ramo, 5 Şubat yeni bölümünde Ramo Sibel için kendinden ve çizgisinde ödün vermek zorunda mı kalacak. Nehir'in Sibel için sunduğu büyük teklifi kabul edip etmeme konusunda arada kalacak olan Ramo'nun bu durumdan da yine kendince kurtulma planı tutacak mı? Ramo ve dostlarının hamleleri düşmanlarını alt etmeye Sibel'i kurtarmaya yetecek mi ?