Medya
Giriş Tarihi : 08-01-2021 23:51   Güncelleme : 08-01-2021 23:51

Ramo 28. bölüm fragmanı izle Yeni Bölüm Tanıtım Youtube Show TV Fragmanda neler oluyor? Ramo 27. son bölüm full izle!

Show TV'nin sevilen dizisi Ramoda 27. bölüm heyecanı yaşandı! Yavuz'u öldüren Ramo köşeye sıkışmıştı. Fidan Teyzesinin intikamını alan Ramo, bu kez ölümle yüz yüze geldi, ancak son dakikada hızlı zekası ve cazip teklifiyle bir süre hayatta kalmayı başardı!

Ramo 28. bölüm fragmanı izle Yeni Bölüm Tanıtım Youtube Show TV Fragmanda neler oluyor? Ramo 27. son bölüm full izle!

Kayseritempo.org - Ramo 28. bölüm fragmanı izle Yeni Bölüm Tanıtım Youtube Show TV Fragmanda neler oluyor? Ramo 27. son bölüm full izle! Savcı Selim Kara, sekiz yıl önce tutukladığı organize çete lideri Selçuk Taşkın'dan beklenmedik bir teklif alıyor. Selçuk Taşkın, oğlu Akgün Gökalp Taşkın'ı koruma karşılığında ifade verecek. Deli kovan Akgün Gökalp babasının ayak izlerini takip etti, bulaşmaması gereken kişilere bulaştı, hayatı tehlikede. Selim mesleği gereği İstanbul'da ailesinden ayrı yaşıyor. Eşi Canan, kızı Yağmur ve oğlu Altay dört yıldır İzmir Çeşme'de kendilerine ayrı bir hayat kurdular...

Selim, Selçuk Taşkın'ın oğlunu zor kullanarak koruması altına alır, bu sıkıntılı gençle ailesinin yanına dönmek zorundadır Adam. Selim her ne pahasına olursa olsun evliliğini kurtarmak zorundadır. Akgün Gökalp'in bu zorunlu arkadaşlığa 'teşekkür ederim' demek gibi bir niyeti yok. Selim Kara'nın yıllar önce babasını tutuklayan savcı olduğunu öğrenince işler karışacak.

Ramo 28. bölüm fragmanı izle

Masa Ramo'nun kararını verdi. Irak'ta Profesör'ü kurtarma görevini üstlenen Ramo, hayatta kalsa bile Irak'a gidiyor. Sibel, Mazhar ile görüşecek. Mazhar, dün Sibel'i dinlemeye hazır. Öte yandan, Ramo'nun kardeşi Mazhar'ı öldürecek! Ayrıca Ramo'nun nerede olduğunu bilmek istiyorlar. Bakalım Ramo yaşıyor mu?

Ramo 27. son bölüm full izle!

Ramo, Profesörü Irak'ta kurtarmak için teröristlere katılır. Teröristlerle seyahat ederken teröristlerden biri Ramo'ya karşı iki el sıkışır. "Ramo artık aşık!" Ramo'nun öldüğü söyleniyor. Sibel de Ramo için, "Şimdi ölürsen intikamımızı alır ve sana gelirim!" diyor.