Gündem
Giriş Tarihi : 21-02-2021 19:57   Güncelleme : 21-02-2021 19:57

Ramazan Civelek'ten Özeleştiri

Kayserisporlu Ramazan Civelek, alınan yenilginin telafisi için ellerinden geleni yapacaklarını söylerken, mağlubiyetle ilgili özeleştiride bulundu.

Ramazan Civelek'ten Özeleştiri

Süper Lig'de iyi bir ivme yakalayan ve son 4 karşılaşmadan 1 galibiyet 3 beraberlik alan Kaysersipor'da Ramazan Civelek, alınan yenilgiden ötürü üzgün olduklarını söyledi. 4 Maçtır yenilmeyen takımın bir anda Sivasspor yenilgisiyle şoka uğradığını da ifade eden Ramazan Civelek, öz eleştiri yaptı.

BU DURUMU DÜZELTECEĞİZ:
Sivasspor karşılaşmasında oyuna kötü başlamasalar da, ilerleyen dakikalarda peş peşe gelen gollerle yenilgiye mani olamadıklarını söyleyen Ramazan Civelek, ''Takım olarak üzgünüz. 4 Maçtır kaybetmeme serisini bozduk. Bu durumu düzelteceğimizden taraftarımızın hiç şüphesi olmasın. Takımı bu hale sokan bizsek, düzeltecek olanda biziz'' dedi.

BAY HAFTASINI İYİ DEĞERLENDİRECEĞİZ:
Gelecek haftayı BAY geçecek olan Kayserispor'un bu fırsatı değerlendireceğini ve toparlanmak için iyi bir şans yakalayacağını da söyleyen Ramazan Civelek, ''Gelecek hafta bay geçeceğiz. bu sürede, bu durumu toparlamak için çaba sarf edeceğiz. Takımımızı yeniden seri puanlarla bir noktaya getireceğiz'' ifadelerini kullandı.