Kayseri Haberleri Kayseri Haberleri

Ramazan Bayramı Mesajları 2021 Whatsapp Telegram Facebook Toplu Mesaj 13 Mayıs Resimli Anlamlı Komik Romantik Bayram Mesajı

ramazan bayramı mesajları 2021 whatsapp, telegram, facebook toplu mesaj 13 mayıs resimli anlamlı komik romantik bayram mesajı
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseritempo.org – Ramazan Bayramı Mesajları 2021 Whatsapp, Telegram, Facebook Toplu Mesaj Resimli Anlamlı Komik Romantik Bayram Mesajı. 13 14 15 Mayıs Ramazan ayının bitmesinin ardından bayram sevincini yaşayan Müslümanlar, sevdiklerine ve arkadaşlarına mesaj atarak bu özel günü kutlamak istiyor. En anlamlı, güzel ve resimli Ramazan Bayramı mesajları arama motorlarında sorgulanıyor. 11 ayın sultanı olan Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğu içindeyiz. Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Herkes Ramazan Bayramı Mesajları araştırmaya başladı. Bayram mesajları sizin için araştırdık. Yanlarında olamasanız da bayram mesajları sevdikleriniz ile aranızdaki bağı güçlendirir. Bayramın maneviyatını birlikte yaşamanız için en yeni bayram mesajlarını sizler için derledik. 2021 İşte Ramazan bayramı için en güzel, anlamlı, resimli, sosyal medyada paylaşmak için bayram mesajları. Aileye en etkili tatil mesajları, tatil mesajları ve sözler.

Bugün tüm İslam dünyası, Ramazan Bayramı’na sahip olduğu için mutlu. Dünyayı etkilemeye devam eden salgın nedeniyle bu tatilde sevdiklerimizle yan yana olamayacağız. Sevdiklerinden uzakta geçirecekleri tatillerde kendilerine en güzel mesajları SMS veya Whatsapp ile göndermek isteyen vatandaşlar, en yeni ve en farklı tatil mesajlarını aramaya devam ediyor. İşte Ramazan Bayramı mesajları için en farklı seçenekler… Bayram mesajları resimli en yeni 2021! Sevdiğiniz insanlara kısa ve uzun Ramazan Bayramı mesajlarını, güzel ve anlamlı efektler ve duygularla kısa mesajla göndererek onları bu mübarek bayram gününde mutlu edin. Haberimizde sizler için hazırladığımız güzel ve anlamlı tatil mesajları var. İşte 13 Mayıs 2021 Ramazan Bayramı mesajları…

2021 RAMAZAN BAYRAMI SÖZLERİ

Sevdiklerinizle mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Tüm İslam aleminin Ramazan bayramı mübarek olsun.

Her şeyin rahatça yenip içildiği mübarek 11 aylar başlamıştır. Hayırlı bayramlar.

1620838455 36

En güzel anıları birlikte paylaşmak, her bayramda hatırlanmak dileğiyle.

Bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum size Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

1620838452 21

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

Ramazan bayramının tüm İslam alemi için hayırlara vesile olması dileğimle. Hayırlı bayramlar.

1620838453 23

Şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Ramazan bayramına kavuşturan yüce Allah’a şükürler olsun. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

1620838453 31

İslam aleminin birliğine ve dirilişine vesile olması dileğiyle Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

1620838458 43

Bu bayramda yüzünüz de hep gülümseme, kalbinizde huzur olsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Ramazan Bayramının güzelliğini ve bereketini yaşadığınız, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dilerim.

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine, bin bir duan kabul ve bayramın kutlu olsun.

1620838454 32

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı geçirmenizi diler, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederiz iyi bayramlar.

Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış gözlerinizde umut etrafınızda sevgi olsun Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel yarınla diliyorum. Mübarek Ramazan bayramınızı kutluyorum.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

1620838454 33

Bu değerli Ramazan Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Ramazan bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nica bayramlar geçirmeniz dileğiyle.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Mübarek Ramazan Bayramının size ve sevdiklerinize mutluluk, huzur ve refah getirmesi dileğiyle. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

1620838455 35

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

1620838457 41

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, Ramazan Bayramınız mübarek olsun her şey istediğiniz gibi olsun inşallah.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.

1620838456 38

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun.

1620838457 40

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği belki durgun belki yorgun yine de mutlu yine de umutlu yine de sevgi dolu nice bayramlara. Ramazan Bayramınızı kutlar küçüklerin ellerinden büyüklerin gözlerinden öperim.

1620838455 34

Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz bayramın kutlu olsun.

Dilerim rahmet yağsın hayat bahçenizi. Dilerim güneş doğsun gönül evinize. Dilerim güller açsın gülen yüzünüzde. Nice güzel bayramlar yaşatsın Rabbim hepimize. Daha nice güzel bayramlara dileğiyle bayramınız kutlu olsun.

1620838459 46 1

Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, Dostluğu, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nice bayramımız mübarek olsun.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

1620838456 39 1

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dilerim.

1620838458 44

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!

Mübarek Ramazan bayramı sana ve ailene bol mutluluk bol huzur ve refah bir hayat getirsin, bu bayramın güzelliğini ve bereketini evine getirsin kalbine iman nefesine güç versin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

1620838456 38

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan bayramları dileğiyle.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!