Gündem
Giriş Tarihi : 04-09-2020 12:24   Güncelleme : 04-09-2020 12:58

Rabie Çerçi pompalı ile öldürüldü

Antalya Manavgat cinayet haberi. 19 yaşındaki Rabia Çerçi pompalı tüfekle öldürüldü.

Rabie Çerçi pompalı ile öldürüldü

Antalya'nın Manavgat ilçesinde pompalı tüfekle cinayet işlendi. Araçta şoför koltuğunda bulunan Nazif Genç yaralanırken 19 yaşındaki Rabie Çerçi ile hayatını kaybetti. Olay, dün gece 02.00’da Manavgat ilçesine bağlı Yukarı Pazarcı Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, seyir halindeki Nazif Genç’in kullandığı otomobile, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce pompalı tüfekle ateş edildi. Tüfekten çıkan saçmalar arka koltukta oturan 19 yaşındaki Rabia Çerçi’nin göğsüne, sürücünün ise kulağına isabet etti. Yaralanan sürücü Nazif Genç bunun üzerine aracıyla hastaneye gitti. Burada sağlık ekipleri Rabia Çerçi’nin hayatını kaybettiği belirlendi. Polisin olaya karıştığı iddia edilen şüpheli ya da şüphelileri gözaltına aldığı öğrenildi.

"Yaşamak istemiyorum”
Genç kızın cenazesi ise bugün otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumuna getirildi. Cenazeyi almaya anne Ümit Çerçi ve ağabeyi Erkan Çerçi’nin oldukça üzgün olduğu gözlendi. Aile, diğer illerden gelecek akrabalarını beklemek için cenaze alımını yarına bırakarak Adli Tıp Kurumundan ayrıldı. Hayatını kaybeden Çerçi’nin 2015 Ekim ayında ‘Manavgat’ta yaşamak istemiyorum’ diyerek ortadan kaybolduğu, bir süre sonra da bulunduğu öğrenildi.

Öte yandan, genç kızın sosyal medya hesabından bir paylaşımı ise dikkat çekti. Rabia Çerçi’nin 2016 yılında kişisel hesabından “Hikayenin sonu malum. Ölü bir kadın, katil olduğundan habersiz bir adam” sözleriyle fotoğrafını paylaştığı görüldü.