Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 10-02-2020 19:31   Güncelleme : 11-02-2020 14:17

Prosinecki'nin yerine gelecek isim

Hes Kablo Kayserispor'da Robert Prosinecki gözden düştü. Kayserispor yönetimi, radikal karar aşamasında. Prosinecki'nin yerine gelecek teknik direktör...

Prosinecki'nin yerine gelecek isim

Süper Lig'in ikinci yarısında oynadığı 4 maçtan da galibiyet alamayan, 5 gol atıp 12 gol yiyen Hes Kablo Kayserispor'da teknik direktör Robert Prosinecki istenmeyen isim haline geldi. "Yarım kalan hikayeyi tamamla" sloganı ile bir kez daha Kayserispor'da göreve getirilen Hırvat teknik adam, geçen müsabakalar sonrasında kurduğu kadro, yaptığı değişiklikler ile elyeştiri oklarını üzerine çekti.

Gözden düştü
Son oynanan Antalyaspor maçı sonrasında Kayserispor taraftarı, Prosinecki ile başarıya gidemeyeceklerini yüksek sesle dile getirir oldu. Sarı Kırmızılı taraftarlar, Sosyal paylaşım sitelerinde Prosinecki ile yolların ayrılması gerektiğini savunur hale geldi. Kayserispor yönetiminin de dikkatinden kaçmayan bu sesleniş netice verecek gibi. Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı, teknik direktör Prosinecki ile görüşme yaparak takımın son durumu ile ilgili fikir alışverişi yaptı. 4 maçta alınamayan galibiyetten ötürü rahatsızlığını anlatan Başkan Gözbaşı, galibiyet istediğini yineledi. 

Kader maçları
Bu hafta oynanacak Denizlispor ve önümüzdeki hafta oynanacak Konyaspor maçında alınacak neticeler Prosinecki'nin kaderini belirleyecek. Kötü sonuçlar alınması halinde Prosinecki defteri kapanacak ve yarım kalan hikaye tamamlanamayacak. Kayserispor yönetimi, güzel neticeler alınması halinde Hırvat teknik adam Prosinecki ile yola devam edecek. Ancak aksi neticelere karşı B planını hazırladı.

Robi'nin yerine..
Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Asbaşkan Mustafa Tokgöz ve Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı, olası bir teknik direktör değişikliği halinde hangi hocayı göreve getirip başarıya ulaşılacağını düşünüyor, fikir alışverişi yapıyor. Kayserispor taraftarının da "Artık bu saatten sonra bizi kurtarsa kurtarsa Hikmet Karaman kurtarır" dediği tecrübeli hocanın Kayseri'yi ve Kayserispor'u çok iyi tanıyor olması bu olasılığı daha da kuvvetlendiriyor. Hikmet Karaman, geçen sezon Kayserispor'da görev yapmış ve takımın kümede kalmasını sağlayan teknik direktör olmuştu. Karaman, sezon başında ise başarısız bir dönem yaşamıştı.

Hes Kablo Kaysernispor taraftarı, Mesut Bakkal; Ünal Karaman hatta Aykut Kocaman ismini de zikrediyor. Bazı Kayserispor taraftarlarının yorumları şöyle:


Haber: Halil Köktaş

NELER SÖYLENDİ?
@
SUAT HAYRİ ÖZGÜN 2 ay önce
Artık seneye süper lige nasıl çıkabilirim çalışması yapmalısınız.
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA