Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 08-03-2020 15:49   Güncelleme : 08-03-2020 18:04

Prosinecki Kasımpaşa yenilgisini değerlendirdi

Kayserispor teknik direktörü Robert Prosinecki, farklı yenildikleri Kasımpaşa maçı sonrasında neler söyledi. Mario Situm ve Diego Angelo açıklamalar yaptı.

Prosinecki Kasımpaşa yenilgisini değerlendirdi

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Robert Prosinecki, 5-1 mağlup oldukları Kasımpaşa maçı sonrasında açıklamalar yaptı. Hırvat teknik adam, puan için çıktıkları kritik maçta beklenmedik bir yenilgi almanın üzüntüsü içerisinde olduklarını söyledi.

Prosinecki yorumu
Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Robert Prosinecki, "Maç 10 dakika bitti. Çok kolay goller yedik. Kalemize gelen 3 top gol oldu. İlk yarıda çok öktü oynadık. Fakat maçın ikinci yarısında iyi oynadık diyebilirim. Golü de bulduk ama 2 kontraatak sonrasında yine 2 gol yiyerek farklı mağlup olduk. Ama şunu söylemeliyim. Bugün sadece 1 maç kaybettik. Önümüzde daha 9 önemli maç var. Hiçbir şey bitmiş değil. Önümüzdeki 9 maçtan gerekli puanları almak için savaşacağız. Daha çok çalışıp bu durumu düzelteceğiz" dedi.

Mario Situm..
Mario Situm, maç sonrasında yaptığı açıklamasında "Maça çok şanssız başladık. Kalemize gelen ilk 3 top gol oldu. Ardından toparlamaya çalıştık. Golü de bulduk ama skoru lehimize çeviremedik. Buradan puanla ayrılsaydık bizim için çok önemli bir adım olacaktı bunu başaramadık. Ama çalışmaya devam" dedi.

Diego Angelo..
Kayserispor'un stoper oyuncusu Diego Angelo ise, "Bu maç ilk 20 dakika adeta sahada yoktuk. Çok basit goller yedik. Maçın ikinci yarısında toparlandık. Golü de bulduk. Bir gol daha bulabilsek farklı olurdu. Biraz toparlandık. Ama skoru çeviremedik. Kaybettik. Farklı kaybettik. Moralimiz bozuk ama sadece bir maç kaybettik. Lige havlu atmadık. Bu maçı unutup Malatya maçına konsantre olmalıyız. Önümüzde önemli maçlar var. Daha iyi çalışacağız ve inşallah hedefimize ulaşacağız" yorumunda bulundu.

Haber: Halil Köktaş

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA