Kayserispor
Giriş Tarihi : 28-03-2020 14:37

Prosinecki Covid19 testi oldu

Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Robert Prosinecki'nin Covid19 test sonucu belli oldu.

Prosinecki Covid19 testi oldu

Tüm Türkiye'yi etkisi altına alan Koronavirüsü salgınından korunmak için testler yapılmaya devam ediliyor. Hafta içerisinde Hes Kablo Kayserispor takımında da testler gerçekleştirilmişti. Bu testlerin sonuçları gelmeye başladı. Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Robert Prosinecki'nin Covid 19 test raporu çıktı.

1 idari personelin test sonucunun pozitif çıktığı Hes Kablo Kayserispor'da başkan Berna Gözbaşı, Başkan Vekili Onur Gözbaşı, Asbaşkan Mustafa Tokgöz, yöneticiler Süleyman Akın'dan sonra teknik direktör Robert Prosinecki'nin test sonucu negatif çıktı. Kulüp Doktoru, 51 yaşındaki teknik direktörün testlerinin negatif çıkmasına rağmen kendisine çok dikkat etmesi, evden dışarı çıkmaması ve bol C vitamini tüketmesi gerektiği konusunda telkinlerde bulunduğu öğrenildi.

Diğer yandan Robert Prosinecki'nin yardımcılığını yapan Gordon Cipric ve Dragan Spasic'in de test sonuçları negatif çıktı. Ayrıca Sportif Direktör Bülent Bölükbaşı ile yardımcı anhtrenör Gökhan Ünal'ın da test sonuçları negatif çıktı.