28 MART 2020 Cumartesi 23:53
Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 01-03-2020 19:37

Prosinecki 10 futbolcuyu kadroya almadı

Sahasında Göztepe ile karşılaşacak olan Hes Kablo Kayserispor'un maç kadrosu belli oldu. Teknik direktör Prosinecki 21 kişilik kadroya kimleri aldı.

Prosinecki 10 futbolcuyu kadroya almadı

Süper Lig'in 24.haftasında sahasında Göztepe'yi konuk edecek olan Hes Kablo Kayserispor'un maç kadrosu belli oldu. Teknik Direktör Robert Prosinecki, bu maçta 10 futbolcuyu kadroya dahil etmedi.

Kimler yok
Hes Kablo Kayserispor'da sakatlığı devam eden Alpay Çelebi, Levent Gülen, Nurettin Korkmaz, kaleci Hakan Arıkan ve hafta içerisinde sakatlanan kaptan Miguel Lopes, sakatlıktan çıkan ancak maç eksiği bulunan Ziya Alkurt, tercih edilmeyen Ömer Uzun, Ramazan Civelek, Anthony Uzodimma ve Furkan Polat 21 kişilik kadroya dahil edilmedi.

Kimler kadroda
Hes Kablo Kayserispor, bugün son çalışmasını yaparak tesislerde kampa girdi. Sakatlığı geçen ve takımla birlikte çalışmalara katılan Hasan Hüseyin de maç kadrosunda yerini aldı. Teknik Direktör Robert Prosinecki'nin kadroya dahil ettiği 21 futbolcu şunlar: Aksel Aktaş, Artem Kravets, Ben Rienstra, Bernard Mensah, Cristian Sapunaru, Diego Angelo, Dja Djedje, Emre Demir, Emre Taşdemir, Enver Cenk Şahin, Gustavo Campanharo, Hasan Hüseyin Acar, İsmail Çipe, Mario Situm, Mert Kula, Muris Mesanovic, Oğuzhan Çapar, Pedro Henrique, Silviu Lung, Yasir Subaşı, Zoran Kvrzic.

Haber: Halil Köktaş

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA