Gündem
Giriş Tarihi : 08-04-2020 19:53

Polisten çilingir sofrası istedi

Antalya son dakika haberi. İntihar girişiminde bulunan Süleyman, kendisini iknaya gelen emniyet ekiplerinden içki sofrası istedi

Polisten çilingir sofrası istedi

Antalya Muratpaşa ilçesinde son zamanların en ilginç intihar girişimi cereyan etti. Süleyman ismindeki vatandaş, falezlerden kendisini aşağıya atmamak için emniyet güçlerinden içki istedi. Süleyman K'nin isteği yerine getirildi.

Antalya'da 40 metre yükseklikte falezlerde içki içip intihara kalkışan Süleyman K., istediği içkinin gelmesi üzerine intihardan vazgeçti. Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Güzeloba Mahallesi'ndeki Düden Park'ında meydana gelen olayda Süleyman K, denizden 40 metre yüksekliğinde falezlerin uç kısmına gelerek intihar girişiminde bulundu.

İhbar üzerine bölgeye itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Burada içki içen Süleyman K.'den bulunduğu yerden güvenli bir bölgeye gelmesi istendi. Görevlilerin bu talebine olumsuz yanıt veren Süleyman K, polisten sigara alıp içki içmeye devam etti. Görevliler, yaklaşık 2 saat boyunca güvenlik önlemi alıp, Süleyman K'yi ikna etmek için uğraştı. Polisin kendisini beklemesinden rahatsız olduğunu söyleyen Süleyman K. ayrılmalarını istedi. Önce geriye çekilen polis, daha sonra yeniden yanına yaklaşıp sohbet ederek, falezlerden kendilerine doğru gelmesini sağladı.

İçkisinin bittiğini söyleyen Süleyman K, kendisine içki getirilmesi karşılığında falezlerden uzaklaşacağını söyledi. İstirahatte olan bir itfaiye görevlisi, peynir, kavun ve içkiyi Süleyman K'ye getirdi. Polislere doğru yaklaşan Süleyman K, tahta korkulukların üzerinde bardağa koyduğu içkiyi içip, peynir ve kavunu yedi. İçkisini bitiren Süleyman K, ekip otosuna bindirilerek polis merkezine götürüldü.