Kayserispor
Giriş Tarihi : 05-09-2019 20:12   Güncelleme : 05-09-2019 20:42

PFDK Erol Bedir'e ceza verdi

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Kayserispor Başkanı Erol Bedir'e ceza verdi. Erol Bedir PFDK'dan ne kadar ceza aldı. Erol Bedir neden ötürü ceza aldı. Erol Bedir PFDK cezası açıklandı. Fatih Terim PFDK cezası, Ümit Davala PFDK cezası.

PFDK Erol Bedir'e ceza verdi

Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında Kayseri Kadir Has Stadı'nda oynanan İstikbal Mobilya Kayserispor-Galatasaray maçı hemen sonrasında ve ertesi gün kulüp resmi internet sitesinden açıklama yapan İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir'e PFDK'dan ceza geldi. Geçtiğimiz gün tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkedilen Başkan Erol Bedir'in cezası belli oldu.

Bedir'in cezası
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) resmi internet sitesinden yapılan PFDK duyurusunda Kayserispor Başkanı Erol Bedir'e verilen cezanın içeriği belli oldu. Buna göre; Kayserispor-Galatasaray müsabakasında Erol Bedir'in sportmenliğe aykırı açıklamada bulunulmasından dolayı 60 Gün Hak Mahrumiyeti ve 40.000 TL Para Cezası ile cezalandırılmasına karar verildi.

KAYSERİSPOR'A TARİHİ CEZA
OKUMAK İÇİN
TIKLAYINIZ
 
Terim'in cezası
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Kayserispor-Galatasaray maçı sonrasında sportmenliğe aykırı açıklamalarda bulunan Galatasaray Teknik Sorumlusu Fatih Terim'e 4 Resmi Müsabakada Soyunma Odasına ve Yedek Kulübesine Giriş Yasağı ve 19.000 TL Para Cezası ile cezalandırılmasına, Galatasaray antrenörü Ümit Davala'nın rakip takım taraftarlarına yönelik hakareti nedeniyle 3 Resmi Müsabakada Soyunma Odasına ve Yedek Kulübesine Giriş Yasağı ve 19.500 TL Para Cezası ile cezalandırılmasına karar verdi.

Haber: Halil Köktaş