Kayserispor
Giriş Tarihi : 08-01-2021 17:39   Güncelleme : 08-01-2021 18:13

Petrescu rötarlı geliyor

Kayserispor transfer haberi. Hes Kablo Kayserispor teknik direktörü Dan Petrescu takımın başına geçiyor. Dan Petrescu ne zaman gelecek. 

Petrescu rötarlı geliyor

Süper Lig'de uzun bir aradan sonra galip gelerek moralleri yükselten Hes Kablo Kayserispor'da yeni teknik direktör Dan Petrescu'nun Yeni Malatyaspor maçında takımın başında olup olmayacağı belli oldu. 

Yarın yok
Hes Kablo Kayserispor basın sözcüsü Mustafa Tokgöz, sarı kırmızılı takımın yeni teknik direktörü Dan Petrescu'nun yarınki maçta takımın başında yer alamayacağını söyledi. Tokgöz, ailesi ile birlikte Dubai'de bulunan Rumen teknik direktörün Pazar günü akşam veya Pazartesi günü Kayseri'de olacağını ifade etti.

Transfer açıklaması
Hes Kablo Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, transfer ile ilgili olarak da "Daha önce de belirttiğim gibi transfer yasağımız mevcut. 25 Milyon TL gibi bir ödeme yapılması gerekiyor. Şu an mümkün görünmüyor. Ancak ödenecekmiş gibi de hazırlığımızı yapıyoruz. Bazı medya organlarında Beşiktaş futbolcuları Dos Santos ve Jeremain Lens'i transfer ettiğimiz yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır" açıklaması yaptı.