Kayserispor
Giriş Tarihi : 13-02-2021 16:15   Güncelleme : 13-02-2021 18:01

Petrescu itiraf etti

Kayserispor'da Teknik Direktör Dan Petrescu maç sonu yaptığı açıklama beraberlikle ilgili ilginç bir itirafta bulundu.

Petrescu itiraf etti

Sahasında küme düşme potasında yer alan rakiplerinden MKE Ankaragücü ile karşılaşan Hes Kablo Kayserispor'da 0-0 biten mücadele sonrası Teknik Direktör Dan Petrescu, ilginç açıklamalar yaptı. 

İTİRAF ETTİ:x
Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Kayserispor Teknik Direktörü Dan Petrescu, alınan beraberliğe rağmen, verilen mücadeleden memnun olduğunu açıkladı. Basın toplantısında konuşan Petrescu kaçan galibiyete üzüldüğünü itiraf etti. Dan Petrescu “Oyuncularıma öncelikle saha içerisinde gösterdikleri tepkiden, oyun anlayışından ve davranış biçimlerinden çok mutluyum. Savaşmalarından çok mutluyum. Bugün gol atmak için her şeyi yaptık. Bir golde attık aslında ama iptal oldu. Şanssızlık diyebilirim. Çok çabaladık, çok uğraştık ve pozisyon yakaladık. 1 puan için üzgünüz. Maçın hakkı bizim için bir galibiyetti. İyiye dair umutlarımız var. Takım bugün iyi savaştı” diye konuştu.

KARAMAN'IN YORUMU
Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman ise, Süper Lig'in 25. haftasında deplasmanda Kayserispor'dan alınan 1 puanın 75 dakika 10 kişi oynamış bir takıma göre iyi olduğunu açıkladı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Karaman, “Zor bir maçtı. Oyunun 25. dakikasında kırmızı kart görmesi, uzatmayla birlikte 75 dakika 10 kişi oynadık. Takımın mücadelesi ve isteği beni heyecanlandırdı ve umutlandırdı. Bunu teknik anlamda önümüzdeki süreci iyi çalışıp takımın oyun anlayışını geliştireceğiz. Daha fazla gol üreten, geçiş oyununu iyi oynayabilen, hücum oyunu iyi oynayan, top kaybında da presi iyi yapan, topa sahip olan bir takım olmak istiyoruz. Oyunu da otomatik hale getirmek istiyoruz. Kalede Doğan’ı görmek beni duygulandırdı. 16 yaşında onu ben aldım. Geleceğin önemli kalecisi Nurettin önemli bir oyuncu olacak. Kayserispor’a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Haber: Halil Köktaş