Kayserispor
Giriş Tarihi : 16-01-2021 18:33   Güncelleme : 16-01-2021 18:54

Petrescu ile ilk mağlubiyet

Kayserispor'da teknik direktör Dan Petrescu, maçtan sonra açıklama yaptı. Petrescu, transfer için ışık yaktı.

Petrescu ile ilk mağlubiyet

Kayserispor'un yeni teknik direktörü Dan Petrescu, Gaziantepspor karşılaşması sonrasında yaptığı açıklama da takımının iyi oynadığını ancak skorun istedikleri gibi olmadığını ifade etti. Petrescu, takviye istediğini de söyleyerek gelecek için umutlu konuştu.

Gaziantep FK karşısında maça iyi başladıklarını ve gole kadar neredeyse iyi oynayan tarafın kendileri olduğunu söyleyen Kayserispor'un yeni teknik direktörü Dan Petrescu, ikinci yarıdaki penaltı kararından da emin olmadığını ifade etti. Dan Petrescu, ''ilk yarıda iki takımın eşit pozisyonlar vardı. Hatta Gaziantep FK, bize göre daha ufak fırsatlar buldu. Biz de fırsatlar bulduk. Ancak beklenmedik bir gol yedik. İkinci yarı sistemimizi değiştirdik. Bu değişiklikle golü bulduk. Direkten dönen topumuzda var. Penaltıya kadar eşit mücadele ettik. Maçın hakkı bu değildi'' dedi.

Penaltı kararıyla ilgili olarak yorum yapmaktan kaçınan Kayserispor Teknik Direktörü Dan Petrescu, ''Yüzde yüz penaltı mı değil mi bilmiyorum. Bakacağız ve yorumlayacağız'' ifadesini kullandı.

Oyunuclarının genel olarak iyi oynadığını da öyleyen Dan Petrescu, ''Oyuncularım çok iyi savaştı çok iyi mücadele etti. Ama olmadı. Kazanamayınca takımda, oyuncularda, hoca da kötü görünür. Şuan kaybeden tarafız'' açıklamasını yaptı.

Transferle ilgili kısa konuşan Kayserispor Teknik Direktörü Petrescu, takviye yapılacağını söylerken, hangi bölgelere yapılacağı yönünde sessizliğini korudu.