Kayserispor
Giriş Tarihi : 17-09-2020 10:30   Güncelleme : 17-09-2020 10:42

Pedro Henrique sağlık durumu

Hes Kablo Kayserispor ile sözleşme yenileyen Pedro Henrique, Alanyaspor maçında oynayacak mı. Pedro Henrique neler söyledi

Pedro Henrique sağlık durumu

(ÖZEL HABER) Hes Kablo Kayserispor ile sözleşme uzatan Brezilyalı futbolcu Pedro Henrique, mutlu olduğunu söyledi.

Sakatlığı..
Geçen sezon oynadığı futbol ve attığı goller ile takımın en başarılı isimleri arasında yeralan ve sarı kırmızılı ekibin en çok gol atan ismi haline gelen Pedro Henrique'nin Alanyaspor maçında oynayıp oynayamayacağı merak konusu oldu. Pedro Henrique, Tempo Medya Genel Müdürü Halil Köktaş'a özel açıklamalar yaptı. Sakatlığından ötürü Alanyaspor maçında da forma giyemeyecek olan Brezilyalı futbolcu, "Sakatlığımın geçip sahalara döneceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. Şu an tedavim devam ediyor. Pazartesi gününden itibaren çalışmalara katılabileceğim. Alanyaspor maçında oynayamam. Ama büyük ihtimal Erzurumspor maçında oynarım. Futbol oynamayı ve gol atmayı özledim" açıklaması yaptı.

"Mutluyum"
Menajeri Cesar Santana ile birlikte Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ile görüşen ve sözleşmesini 2023 yılı sezon sonuna kadar uzatan Brezilyalı futbolcu Pedro Henrique, kendisine bazı Avrupa kulüplerinden teklif geldiğini ancak kendisinin Kayserispor'da kalmayı tercih ettiğini söyledi. Pedro Henrique, bu kararından ötürü huzurlu ve mutlu olduğunu ifade ederek "Menajerim Cesar Santana ve başkanımız Berna Gözbaşı, benim için en iyi kontratı düzenlediler. Kayseri'de ve Kayserispor'da kalmayı tercih ettim Kayserispor ile sözleşme yapmaktan mutluyum. Kontratımın karşılığını sahada vereceğim. buna inanıyorum" görüşünde bulundu.