Kayserispor
Giriş Tarihi : 26-07-2020 14:40   Güncelleme : 26-07-2020 14:55

Pedro Henrique özür diledi

Hes Kablo Kayserispor takımının Brezilyalı futbolcusu Pedro Henrique, Trabzonspor maçı sonrasında açıklama yaparak özür diledi.

Pedro Henrique özür diledi

(ÖZEL HABER) Trabzonspor’a evinde 2-1 kaybederek Süper Lig'e veda eden Hes Kablo Kayserispor'da futbolcular üzüntü içerisinde. Hes Kablo Kayserispor’un Brezilyalı futbolcusu Pedro Henrique, küme düşmeyi haketmediklerini söyledi.

Özür diledi
Sarı Kırmızılı takımın en başarılı oyuncularından birisi olan Brezilyalı Pedro Henrique, küme düşmeyi haketmediklerini ifade ederek "Pandemi nedeniyle uzayan bir sezon oldu. Bu yüzden yorucuydu. En içten bir şekilde tüm kalbimle başkanımıza teşekkür ediyorum. Çok kötü bir durumda takımın başına geldi. İnanılmaz kötü durumdaydık ve muazzam fedakârlıklar yaptı. Bu takımı tutmak için bize herkese büyük katkılar yaptı. Ondan özür diliyorum, hem de teşekkür ediyorum. Taraflarımızdan da özür diliyorum. Düşmeyi haketmedik. Elimizden geleni yaptık. Ama sonuç böyle oldu" dedi. 

Gol mü değil mi?
Maçın 37.dakikasında yaşanan pozisyon ile ilgili de konuşan Pedro Henrique, "Zoran, sağdan orta yaptı bende kafayı vurdum. Kaleciden top döndü. Önüme geldi. Bu kez de şut attım. Kaleci bu topu çıkardı ama top, gol çizgisini geçmişti. Ben, gol diye sevinecekken hakem golü vermedi. Çok net gol. VAR hakemi de gol vermedi. İnanmak çok güç. Bana göre çok net gol" ifadeleri kullandı.

Haber: Halil Köktaş