Kayserispor
Giriş Tarihi : 25-09-2020 17:35   Güncelleme : 26-09-2020 12:23

Pedro Henrique oynayacak

Hes Kablo Kayserispor'un hırçın çocuğu Pedro Henrique'den sevindirici haber geldi. Pedro Henrique'nin sakatlığı geçti.

Pedro Henrique oynayacak

Hes Kablo Kayserispor'un en etkili futbolcularından birisi olan Pedro Henrique oynayabilecek duruma geldi.

Oynayacak
Sakatlığından ötürü ligin ilk 2 hafta maçında formasını giyemeyen Pedro Henrique, yarın oynanacak B.B.Erzurumspor maçında takımındaki yerini alabilecek. Hafta başından beri takımla birlikte çalışmalara başlayan ve yapılan son kontrollerde oldukça sağlıklı ve hırslı olduğu gözlenen Pedro Henrique'nin yarınki maçta ilk 11'de değil de yedeekler arasında olacağı alınan bilgiler arasında.

2 eksik var
Pedro Henrique formasına kavuşurken Harrison Manzala ile Daniel Avramovski ise sakatlığından ötürü bu haftada da oynayamayacak. Hes Kablo Kayserispor kulübünden yapılan açıklamada "16 Eylül günü antrenman sırasında sağ üst adelede 2. derece zorlanma, kanama ve kas yaralanması tespit edilen Harrison Manzala’nın tedavisine devam edilmektedir. Ayrıca 16 Eylül tarihindeki antrenman sırasında sol üst adelede 2. derece zorlanma, kanama ve kas yaralanması tespit edilen Daniel Avramovski’nin tedavisine devam edilmektedir" denildi.

Pedro Henrique ile Cristian Sapunaru'nun yedekler arasında olacağı Erzçurumspor müsabakasında Harrison Manzala ile Daniel Avramovski ise sakatlığından ötürü oynayamayacak. Ayrıca Kasımpaşa ve Alanyaspor maçlarında ilk 11'de sahaya çıkan Anthony Uzoddima da sezon sonuna kadar Giresunspor'a kiralandı. Bu oyuncu da artık sarı kırmızılı formayı bu sezon giyemeyecek.

Haber: Halil Köktaş