Kayserispor
Giriş Tarihi : 27-11-2020 10:28   Güncelleme : 27-11-2020 11:35

Pedro Henrique belirsizliği

Hes Kablo Kayserispor'da Pedro Henrique bu hafta Karagümrük maçında oynamak istiyor. İlhan Depe ile Nurettin Korkmaz oynamıyor

Pedro Henrique belirsizliği

Hes Kablo Kayserispor’da Pedro Henrique için seferberlik başladı. Lige verilen milli arada antrenmanda kasığından sakatlanan Pedro Henrique’nin tedavisine yoğun bir şekilde devam ediyor.

Oynamak istiyor
Tedavi altında olan ve günlerdir salonda çalışan Brezilyalı futbolcunun oynayıp oynamayacağı belli değil. Sarı-Kırmızılı takımın hücumdaki en etkili ismi olan Pedro Henrique, "Oynamak istiyorum. Takım arkadaşlarımın bana ihtiyacı var" diyor. Pedro’nun bugün veya yarın takımla birlikte çalışması beklenirken, Fatih Karagmrük maçında oynayıp, oynamayacağı ise Pazar günü yapılacak idman sonrası netlik kazanacak. 

İlhan ve Nurettin yok
Sakatlıkları devam eden İlhan Depe ve Nurettin Korkmaz takımdan ayrı çalışıyor. Sakatlıkları nedeniyle formalarından uzak kalan İlhan Depe ve Nurettin Korkmaz, düz koşu yaparak çalışmalara başladı. Her iki oyuncunun bir kaç hafta içerisinde yeniden formalarına kavuşmalarına beklenirken tedavilerine ise yoğun bir şekilde devam ediliyor. Hekimoğlu Trabzon ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında forma giyemeyen İlhan Depe ve Nurettin Korkmaz,  Pazartesi günü oynanacak Karagümrük maçında da takımdaki yerini alamayacak.

Haber: Halil Köktaş