Medya
Giriş Tarihi : 19-02-2021 23:54   Güncelleme : 19-02-2021 23:54

Payitaht 140. bölüm fragmanı izle TRT 1 Youtube yeni bölüm tanıtım Ernest Cassel planları ne? Payitaht Abdülhamid 139. Son Bölüm Full İzle!

Payitaht 140. bölüm fragmanı izle TRT 1 Youtube yeni bölüm tanıtım Ernest Cassel planları ne? Payitaht Abdülhamid 139. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Payitaht 140. bölüm fragmanı izle TRT 1 Youtube yeni bölüm tanıtım 26 Şubat Ernest Cassel planları ne? Payitaht Abdülhamid 139. Son Bölüm Full İzle! Payitaht Abdülhamid 139.Bölümde Neler Oluyor? Trt1 ekranlarının sevilen tarih dizisi her cuma ekranlara sevenlerini kitlemeye devam ediyor. Peki Payitaht Abdülhamid 140. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Payitaht Abdülhamid Dizisi, 34. Osmanlı padişahı olan II. Abdülhamid'in saltanatının son 13 yılını bu dizide hikayeleştirerek bizlere anlatıyor. Her bölümde izleyicileri ekran başına kitleyen tarih dizisi bu akşam yeni bölüm olan 139. bölümle ekranlarda olacak. Yüzyılın acının, ümidin ve mücadelenin coğrafyasında son cephelerde  açılıyor.

Payitaht, en büyük savaşını veriyor. Sultan Abdülhamid Yunan savaşını kazanmıştır. Tahsin Paşa'dan sonra Serasker Rıza Paşa, Mithras teşkilatına esir düştü. Sultan Abdülhamid Hindistan üzerinden yaptığı hamle ile düşmana cevap vermek istiyor. Abdülhamid'in emri üzerine gizli örgütün peşine düşen Eşref Aziz, mücadelesinde Şehzade Ahmet Nuri ile birlikte hareket eder.

Payitaht Abdülhamid 139. Son Bölüm Full İzle!

Saliha, Emsal'ın ihanetinin delillerini görünce çaresiz kalır. Fatma, Aliye'den sonra ne yaptığını anlamaya çalışırken kendini zor durumda bulur. Savaşlar artık bitti ve masada devam edecektir. Parvus, Abdülhamid’le artık karşı karşıya savaşacaktır. 

 

Payitaht 140. bölüm fragmanı izle

Son yüzyıllarda osmanlı için savaşlar kolay kazanılmıyordu. Payitaht Abdülhamid 139. Bölüm bugün saat 20:00 ‘ da ekranlara gelecek ve dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra Payitaht Abdülhamid 140. Bölüm fragmanı yayınlanacaktır. Fragman yayınlanır yayınlanmaz bu haberde olacaktır. Bu haber üzerinden dizi detaylarını takip edebilirsiniz.