Medya
Giriş Tarihi : 09-01-2021 00:17   Güncelleme : 09-01-2021 00:17

Payitaht 134. bölüm fragmanı izle TRT 1 Youtube Saliha Sultan'ı Kim Zehirledi, yeni bölüm tanıtımı! Payitaht Abdülhamid 133. Son Bölüm Full İzle

Payitaht Abdülhamid dizisi her Cuma seyircisi ile buluşuyor ve yayınladığı her bölümde hayranlarını ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Son bölümün ardından dizinin hayranları Payitaht Abdülhamid 134.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Payitaht 134. bölüm fragmanı izle TRT 1 Youtube Saliha Sultan'ı Kim Zehirledi, yeni bölüm tanıtımı! Payitaht Abdülhamid 133. Son Bölüm Full İzle

Kayseritempo.org - Payitaht 134. bölüm fragmanı izle TRT 1 Youtube Saliha Sultan'ı Kim Zehirledi, yeni bölüm tanıtımı! Payitaht Abdülhamid 133. Son Bölüm Full İzle. Payitaht Abdülhamid'in 133. bölümünün özetine değinmeden önce, geçen hafta yaşananlara değinecek olursak; Masonlar, Büyük Mason Locası adı altında toplandı. Ancak Karaso'nun toplanan Masonlar için bir sürprizi vardı. Bu şekilde Karaso, Masonlara bir mesaj vermek istiyor. Karekin, Eşref'e karşı hazırlıklı geldi. Bu nedenle oklar Tatavlalı'ya yönlendirildi. Tatavlalı, Ali Osman hakkında emir aldı.

Aliye ve Naime'nin planını alt üst eden gelişme Saliha'nın hastalığıdır. Emsal olayların arkasındaki hileyi çözdü ve Saliha'yı uyardı. Bu sırada Fatma, Stefano'yla bir kez daha yüzleşir. Yeni bölümde ise Abdülhami'nin asıl amacı ise İngilizlerin Masonlar aracılığıyla kurdukları ittifakı belgeleyen belgeye ulaşmaktır. Abdülhamid hastaydı. Hastalığı sırasında geçmişine gitti. Çocukları ve vatanı için vicdani bir sorumluluk hissediyor. Payitaht Abdülhamid 133. bölüm özeti şöyle.

Payitaht Abdülhamid 133. Son Bölüm Full İzle

Abdülhamid, Ahmet Nuri aracılığıyla ihanet eden başka bir paşa olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Ahmet Nuri, Hechler'de gizli olan belgelerin peşine düşer ve bu da masonlara büyük darbe vurur. Gizli kitaba ulaşan Eşref Aziz, hem geçmişle hesaplaşmasına son vermek hem de oğlu Ali Osman'ı kurtarmak için Tatavlalı'nın peşine düşer.

Payitaht 134. bölüm fragmanı izle

Naime, Saliha Sultan'ın sarayda kalacağını öğrenince annesinin ağzından babasına bir mektup yazar. Böylece Abdülhamid annesini affedecek ve onu geri arayacak ve Saliha Sultan saraydan çıkmak zorunda kalacaktır. Fatma, kardeşi Aliye'den tamamen şüphelenmektedir. Saliha Emsal'ın verdiği taktiklerle padişahın gönlüne girmeye çalışırken Bidar Sultan'ın mektubu Abdülhamid'in önüne gelir. Naime, bu sefer amacına ulaşacağından emindir.