08 NİSAN 2020 Çarşamba 18:11
Advert
Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 23-02-2020 20:16   Güncelleme : 23-02-2020 20:27

OSB Mesleki ve Teknik Lisesi Yarı Finalde

Okullararası futbol şampiyonası. Özel Kayseri OSB Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yarı finale yükseldi. Beden eğitimi öğretmeni Emre Ulu hedeflerinin final olduğunu söyledi

OSB Mesleki ve Teknik Lisesi Yarı Finalde

Özel Kayseri OSB Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Nevşehir'de oynanan Genç Erkekler Futbol Türkiye Şampiyonası'nda yarı finale yükselmeyi başardı.

Namağlup..
Kayseri Şampiyonu olduktan sonra Nevşehir Grubunda mücadele eden Özel Kayseri OSB Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, oynadığı maçlarda Nevşehir Özel Altınyıldız Fen Lisesini 3-1, ikinci maçında Kahramanmaraş Karacasu Çok Programlı Lisesi 6-1 mağlup etti. Özel Kayseri OSB Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son maçında Aksaray Şehit Yavuz Çoban Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni 4-0 mağlup ederek yarı finallere katılmaya hak kazandı.

Yarı Final Yozgat'ta
Nevşehir Grubunu namağlup tamamlayarak büyük başarıya imza atan Özel Kayseri OSB Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yozgat'ta oynanacak yarı final grubunda Kayseri’yi temsil edecek. 

Hedef: Final
Beden eğitimi öğretmeni Emre Ulu, “Zor bir hafta oldu çok şükür sonunda şampiyonluk olduk. Burasının sadece okul takımı olarak düşünmeden Kayseri’yi temsil ettiğinin bilincinde olan sporcuları tebrik ederim. 20 Mart'ta yarı finaller için Yozgat'a gideceğiz. İnşallah Yozgat grubunu geçip Rize’ye finallere gitmek hedefimiz” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA