Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 11-10-2019 10:47

OSB Atletikspor kimleri transfer etti

Kayseri OSB Teknik Koleji Gençlikspor kadrosuna 7 yeni ismi dahil etti

OSB Atletikspor kimleri transfer etti

Kayseri Medet Avşar Birinci Amatör Küme B Grubunda mücadele eden Kayseri OSB Teknik Koleji Gençlik ve Spor Kulübü transferin son gününde oldukça hareketli saatler yaşıyor.

Mavi-Siyahlılar Develispor’dan Orhan Şahin, Kayseri Gençlerbirliği’nden Emre Ulu ve Kayseri Şekerspor’dan 2002 doğumlu Mehmet Akif Gürkan, Muzaffer Sekmen, Emre Ateş, Gökay Kılıçkaya ve Turhan Samet Bozkurt’u transfer etti. Yaptığı yeni transferler ile gücüne güç katan Kayseri OSB Teknik Koleji Gençlik ve Spor Kulübü hem A takımda hem de U19 takımda bu sezon oldukça iddialı.

Kayseri OSB Teknik Koleji Gençlik ve Spor Kulübünden yapılan açıklamada, "Lig yeni başlıyor. Medet Avşar 1. Amatör Ligi B Grubunda mücadele eden A takımımız transferin son gününde bombaları patlattı. Yıllarca profesyonel liglerde oynayan tecrübe abidesi Orhan Şahin ve Süper Amatör Küme’de forma birçok takımın formasını giyen Emre Ulu artık OSB Teknik Koleji formasını terletecek. Kulüp vizyonumuz doğrultusunda gençlere transferde de ayrı bir önem verdik. Geçtiğimiz sezon Kayseri Şekerspor'da mücadele eden 2002 doğumlu Mehmet Akif Gürkan, Muzaffer Sekmen, Emre Ateş, Gökay Kılıçkaya ve Turhan Samet Bozkurt da OSB Teknik Koleji dedi. Transferle takımınıza katılan kardeşlerimize ailemize hoş geldiniz diyor, sizlerle daha büyük bir aile olmanın sevincini yaşıyoruz. Ayrıca 2002 doğumlu sporcularımızın transferinde destek olan Şekerspor yönetimine, değerli hocalarımız Halil İbrahim Öztürk, Özhan Özer, Kemal Severcan ve Yusuf Çakıcı'ya teşekkürlerimizi sunuyoruz” denildi.