Spor
Giriş Tarihi : 13-03-2020 19:19   Güncelleme : 13-03-2020 19:23

OSB Atletikspor hedefine ulaştı

Türkiye Voleybol haberi. Kayseri OSB Teknik Koleji Atletikspor haberi. Kayseri OSB Teknik Koleji Atletikspor mutlu sona ulaştı. OSB Teknik Koleji Atletikspor Başkanı Adil Özhan açıklama yaptı

OSB Atletikspor hedefine ulaştı

Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Ligi Play-Off grubu maçları oynayan Kayseri OSB Teknik Koleji, İzmirspor’u 3-1 ve Fenerbahçe’yi 3-0 mağlup ederek 1.lige yükselmeyi başardı.

Prestij maçı
2 maçını da kazanan Kayseri OSB Teknik Koleji, son maçını Vakıfbank ile oynayacak. Ancak Kayseri ekibi, bu maçı kazansa da kaybetse de 1.Lig vizesini cebine koydu. Kayseri OSB Teknik Koleji 2020-2021 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 1.Ligi'nde mücadele edecek.

"Hedefe ulaştık"
Kayseri OSB Teknik Koleji voleybol takımı başkanı Adil Özhan, “Armamızda Erciyes, adımızda Kayseri var. Bu şehre şampiyonluk çok yakıştı” dedi.
Başkan Adil Özhan, "Şehrimize kupayla dönme sözü vermiştik.  Kayseri'ye verdiğimiz sözü tuttuğumuz için mutluyuz, gururluyuz. Katıldığımız her yarışmada, armamızda "Erciyes’i ve adımızda Kayseri’yi taşımanın verdiği sorumluluğun bilinciyle mücadele etmeye devam edeceğiz. Başta evde dualarıyla tribünde tezahüratlarıyla yanımızda olan ve takımını bağrına basan Kayseri halkına ve bu gençlere inanan Onursal Başkanımız Sayın Tahir Nursaçan ve Kayseri OSB yönetimine, şehrimizin çocuklarına adanmış ömürler kulüp yöneticilerime, sahada terleyen sporcularımızın  iyi bireyler olması için çalışan velilerimize, her şartta haberi kovalayan basın mensuplarına, takımda büyük emekleri bulunan Harun ve Seher Şahin’e kısacası büyük OSB Teknik Koleji GSK ailesine minnetlerimizi sunuyoruz” açıklaması yaptı.