Önder Narin ”15 Temmuz Milli Görüşün Duruşudur”

önder narin 15 temmuz
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, Hain darbe girişiminin yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Narin 15 Temmuz’un milli görüşün duruşu olduğunu söyleyen Narin, FETÖ terör örgütünün o gece milletin tokatını yediğini ifade etti.

İl Bakanı Narin, 15 Temmuz’da yaşanan kalkışmaya tepki gösteren Türk Milleti’nin Milli Görüş ruhuyla hareket ettiğini ifade ederek, “Hain darbe girişiminin yıldönümünde o geceyi yine içimizde hissediyoruz. Hangi siyasi parti ya da hangi görüşten olduğu farketmeksizin vatansız kalmamak için evlatsız , anasız, babasız , eşsiz kalanların gecesidir 15 Temmuz. Yıllardır Milli Görüş Hareketi olarak karşı çıktığımız ve yıllarca en çok hedefinde olduğumuz Fetö terör örgütü o gece milletin tokadını yemiştir. Dil din ırk ayrımı yapmadan herkesimden insanın sokaklarda olduğu o gece insanımız tüm dünyaya örnek olacak bir duruş sergilemiştir. Aradan geçen dönem boyunca herkesin zihninde fetö ile yeterince mücadele edilip edilmediğine dair tereddütler vardır. Kimileri tarafından süreç bilinçli olarak sulandırılmış kimleri tarafından ise iftira aracına dönüştürülerek suistimal edilmiştir” tepkisini dile getirdi.

15 TEMMUZ BİR KESİMİN DEĞİLDİR:
”Her sene düzenlenen anma törenlerinin sadece bir partiye yada belli bir kesime maledilesi 15 Temmuz’un ruhuna aykırıdır” diyen Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, ”düzenlenen anma törenlerinde boy gösterenler yada davet edilenler sadece bir kesimden olunca, o törenler amacından uzak etkinlikler olarak kutlanmaktadır. Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Gençlik Kollarımız 15 Temmuz günü saat 19.00 da Melikgazi Tiyatro salonunda Genel Merkezden gelecek misafirlerimiz ile birlikte istisnasız bütün halkımızın davetli olduğu bir program düzenleyecektir. Bu programa bütün halkımız davetlidir” şeklinde sözlerini tamamladı.

ŞEHİT VE GAZİLERE SAYGI:
251 Şehidi ve 2 bin 190 gaziyi minnetle andığını söyleyen Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, ”O gece Milli Duruş sergileyen, vatanına sahip çıkan ve bu uğurda bedel ödeyen 251 şehidimizi ve 2190 gazimizi saygıyla anıyorum. O gece bedeli ne olursa olsun bu bedeli ödemeye hazır milyonlarıda saygıyla selamlıyorum. O gece hain kalkışmanın içerisinde olan , buna sebep olan herkesi de lanetliyorum. O geceye kadar fetöden beslenip şimdilerde ise yarım ağız ile mesaj yayınlayanları ise kınıyorum. Biliniz ki bu millet aptal değil ve aslında kimin ne olduğunu çok iyi biliyor. Sadece günü geldiğinde atacağı tokadı bekliyor sabrediyor” açıklamasıyla sözlerini tamamladı.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!