Gündem
Giriş Tarihi : 18-06-2020 14:42   Güncelleme : 18-06-2020 14:42

Okullar LGS için dezenfekte edildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, LGS öncesinde okulların dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirdi.

Okullar LGS için dezenfekte edildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesinde okulların dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirdi. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, sınava girecek tüm öğrencilere başarılar dileyerek belediye olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını söyledi.

Başkan Büyükkılıç, "Yavrularımızın daha güvenli ve hijyenik bir ortamda sınava girebilmeleri için okullarımıza dezenfeksiyon işlemlerimizi yaptık. Ailelerimizin ve sınava girecek çocuklarımızın gönlü rahat olsun. Huzurlu bir şekilde sınava girebilirler. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına lütfen uymaya devam edelim" dedi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Liselere Giriş Sınavı'na girecek öğrencilere başarılar dileyerek "Geleceğin aynası olarak gördüğümüz gençlerimizin bir nevi yaşamlarına yön verecek olan LGS, gençlerimizin dönüm noktalarından bir tanesi. Evlatlarımızın emek vererek hazırlandıkları bu sınavı başarılı ile geçireceklerine yürekten inanıyorum. Sınava girecek adaylara en başta zihin açıklığı diliyorum. Öğrencilerimiz, aileleri ve memleketimiz için sınavın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.