Gündem
Giriş Tarihi : 19-05-2020 13:43   Güncelleme : 19-05-2020 13:43

Öğrencilerden 19 Mayıs videosu

Kayseri Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili anlamlı bir video paylaştı

Öğrencilerden 19 Mayıs videosu

Kayseri Hüriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle anlamlı bir video hazırlayıp paylaştı.

Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle dijital ortamda gerçekleştirilecek olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları gerçekleştiriliyor. Kayseri Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri hazırlığı videoyu sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. Paylaşılan video kısa sürede büyük beğeni aldı. Elif Hızarcıgil'in kurguladığı "Öğrencilerimizin Atamıza cevabı" isimli videoda Zekiye Yıldırım, Öznur Aras, Melisa Güven, Burhan Samur, Metehan Engin, Kubilay Yıldırım, Ekrem Yükselmiş yeraldı. 

Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni, Metin Tutum, “Koranavirüs (Covid-19) salgını sebebiyle evlerimizdeyiz. Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri olarak 19 Mayıs coşkusunu okullarımızda kutlamak istesek de salgın sebebiyle mümkün olmadı. Öğrencilerimizle Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlerimize armağan ettiği bayramı evlerimizden kurmak için video hazırladık.19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız herkese kutlu olsun” dedi.