Gündem
Giriş Tarihi : 04-07-2020 12:01   Güncelleme : 04-07-2020 15:16

Nuray Duğrul'un katili bulundu

Manisa son dakika haberi. Evinde ölü bulunan 54 yaşındaki Nuray Duğrul'u kimin öldürdüğü ortaya çıktı. 20 yaşındaki İlhan Süngerciler olayın nasıl yaşandığını tek tek anlattı.

Nuray Duğrul'un katili bulundu

Manisa merkez Arda Mahallesi'nde yaşanan olayda evinde ölü bulunan 54 yaşındakie Nuray duğrul'un nasıl öldüğü ortaya çıktı. 2 gün önce evinde ölü halde bulunan Nuray Duğrul isimli kadını, 20 yaşındaki oğlu İlhan'ın öldürdüğü tespit edildi.

İha'nın servis ettiği habere göre; 2 gün önce evde annesi ile kedi yüzünden tartışan 20 yaşındaki İlhan Süngerciler, annesinin ölümüne neden oldu. 54 yaşındaki kadının tartıştığı oğlu tarafından itilmesi sonucunda başına mutfak bankosuna çarptığı ve yere düştüğü sonrasında ise hayatını kaybettiği saptandı.

Eve tadilat için gelen ustalar tarafından ölü halde bulunan Nuray Duğrul'u kimin öldürdüğü yönünde soruşturma başlatan Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Nuray Duğrul’un oğlu İlhan Süngerciler’i gözaltına aldı. İlk ifadesinde annesiyle kahvaltı yaptıktan sonra işe gittiğini ve ölümünü komşularından öğrendiğini kaydeden Süngerciler’in çelişen ifadeleri polisin dikkatini çekti. İkinci kez ifadesi alınan İlhan Süngerciler bu kez cinayeti itiraf etti. İfadesinde, sokakta bulduğu kedileri eve getirmek istemesi sebebiyle annesiyle tartışmaya başladığını aktaran Süngerciler, bu sırada annesini göğüs kısmından ittirdiğini ve dengesini kaybeden kadının başını mutfak bankosuna çarparak yere düştüğünü anlattığı öğrenildi. İlhan Süngerciler, daha sonra yerdeki annesini cep telefonu kamerasıyla kaydettikten sonra büyük bir korku yaşadığını ve işe gittiğini ifade etti.

Cinayeti itiraf İlhan Süngerciler, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.