Siyaset
Giriş Tarihi : 14-06-2020 14:12   Güncelleme : 14-06-2020 14:12

Nöbetçi Başkan uygulaması başladı

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanlığı, pandemi kuralları çerçevesinde halk ile içiçe olmaya devam ediyor

Nöbetçi Başkan uygulaması başladı

Mart ayından bu yana ülkemizde de kendisini son derece kötü bir şekilde hissettiren ve binlerce insanın yaşamına mâlolan, milyonlarca insana ölümün soğuk yüzünü hissettiren Coronavirüs salgını ile mücadele devam ederken, 1 Haziran itibariyle yeni kurallar çerçevesinde normal hayata dönüş başladı. Bu çerçevede siyasi partilerde de hareketlilik arttı. Yoğun Pandemi günlerinde Parti binasında mecburi olmadıkça açık tutmayan CHP'de kapılar yeniden açıldı.

Halk için..
CHP Kayseri İl Başkanlığı yeni normalleşme sürecinde Nöbetçi Başkan uygulamasına hız verdi. Avukat Niyazi Ünalmış, partide nöbetçi Başkan Yardımcısı olarak bu hafta görev aldı. Yönetim Kurulu Üyesi Nihal Günaydın ile birlikte partide mesai harcayan CHP İl Başkan Yardımcısı Niyazi Ünalmış, haber müdürümüz Yüksel Yıkılmaz'a yaptığı açıklamada, "1 Haziran 2020 tarihi itibariyle faaliyetlerimize yeniden başlamış bulunmaktayız. Normalleşme sürecinde sosyal mesafe, hijyen ve maske kurallarına azami ölçüde uyarak partimizde hazır bulunuyoruz. Partimiz Pazar günleri hariç açık olup en az 2 yöneticimiz her gün nöbetçi olarak partimizde hazırdır. Partimiz, üye olsun veya üyesi olmasın herkesin ziyaretine açıktır. Herkesin sorunlarını çözmek için en azından bu yönde çalışmak/çözüm üretebilmek için biz yöneticiler buradayız, partimize ve şehrimize değer katacak her türlü fikir, projeyi değerlendirmeye, tartışmaya hazırız" dedi.

Parti'de kütüphane
Niyazi Ünalmış, "Bir grup parti yöneticimiz, başkanımız ile birlikte ilçe ziyaretinde iken biz de partimiz de nöbette idik. İl Başkan Yardımcılarımız Özgür Yeşilyurt, Esra Tuğçe Şahin, İl Gençlik Kolları Başkanımız Eda Albayrak ile partimizdeydik. Parti yöneticilerimiz, CHP Kayseri Gençlik Kolları’nın başlatmış olduğu İl Gençlik Kolları Kütüphanesine Kitap Bağış Kampanyası'na katkıda bulundular. Kitap hediye ettiler. Partimiz içerisinde oluşturulacak kütüphane ile halkımızın da okuma oranını bir nebze olarak yükseltmeyi de amaçlıyoruz" ifadelerinde bulundu.