Teknoloji
Giriş Tarihi : 19-01-2021 00:53   Güncelleme : 19-01-2021 00:54

Netflix Üyelik İptali Nasıl Yapılır? Netflix Üyelik İptali Para İadesi Nasıl Alınır? Netflix Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç?

Netflix Üyelik İptali Nasıl Yapılır? Netflix Üyelik İptali Para İadesi Nasıl Alınır? Netflix Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç?

Kayseritempo.org - ABD merkezli kullanılan popüler medya sağlayıcılarından Netflix, telefon ve bilgisayar ile binlerce dizi ve filmlere ulaşma olanağı sağladı. Türkiye’de yayına başladığından bu yana Netflix çocukların ve yetişkin kullanıcıların gözdesi haline geldi. Netflix kullanmak istemeyen kullanıcılar ise üyelik iptalinin nasıl olacağını araştırmaya başladı. Netflix Üyelik İptali Nasıl Yapılır? Netflix Üyelik İptali Para İadesi Nasıl Alınır? Netflix Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç?

Netflix, 1997 yılında Reed Hasting ve Marc Randolph tarafından Kaliforniya’da kurulan Inc merkezli bir platform. Netflix kullanıcılara ücretli abonelik sistemiyle binlerce dizi ve filmlerin gösterildiği video akış hizmeti sağlıyor. Üyelik kapsamındaki kullanıcılar çevrimiçi olarak Netflix’in arşivinde bulunan binlerce dizi ve videoları izleyebiliyor. ABD’de hayatına bir DVD kiralama şirketi olarak başlayan Netflix, CES 2016’da yaptığı açıklamayla beraber tüm dünyaya açılma kararı aldı. Türkiye’de yayına başlandığından beri kullanıcılar tarafından bu platforma çok fazla ilgi gösteriliyor. Netflix, platforma özel diziler ve programları da içerisinde barındırıyor. Sürükleyici ve bağlayıcılığı açısından oldukça popüler bulunan Netflix’i artık kullanmak istemeyenler için Netflix üyelik iptali seçeneği bulunuyor. Netflix üyelik iptali nasıl yapılır kullanıcılar tarafından araştırılıyor.

Netflix Üyelik İptali Nasıl Yapılır?
Netfix üyeliğini iptal etmek isteyen kullanıcılar için kolay bir çözüm sunuluyor. İlk olarak Netflix ana ekranında sağ üst köşede bulunan kullanıcı isminizin üzerinde bulunan ‘’hesabınız’’ bölümüne tıklamanız gerekiyor. Sonrasında ise açılan sayfada ‘’üyelik ve ödemeler’’ bölümünde yer alan ‘’üyeliği iptal et’’ bölümüne tıklanıyor. Daha sonra iptal etmek istediğinize dair onayı verdiğinizde Metfix hesabınız iptal edilmiş olacak. 

Netflix Üyelik İptali Para İadesi Nasıl Alınır?
Netflix üyeliğinizi iptal ettikten sonra para iadesi için Netflix canlı destek hattını arayabiliyorsunuz. Üyeliğinizi kapattığınızı ve bilgilerinizi söylediğinizde size gereken bilgiler verilerek tarafınıza dönüş sağlanıyor. Telefonunuzla 0 850 390 74 44 numaralı Netflix çağrı merkezini arayarak Netflix müşteri temsilcisine direk bağlanıyorsunuz.