Medya
Giriş Tarihi : 23-01-2021 16:53   Güncelleme : 23-01-2021 16:53

Netflix Ufuk Çizgisi Oyuncuları Kim? Ufuk Çizgisi’nin Konusu Ne? Ufuk Çizgisi Filmi Nerede Çekildi?

Netflix Ufuk Çizgisi Oyuncuları Kim? Ufuk Çizgisi’nin Konusu Ne? Ufuk Çizgisi Filmi Nerede Çekildi?

Kayseritempo.org - Netflix Ufuk Çizgisi Oyuncuları Kim? Ufuk Çizgisi’nin Konusu Ne? Ufuk Çizgisi Filmi Nerede Çekildi? Netflix’in 2021 yılının ilk ayında en çok izlenen içeriklerinden biri Horizon Line adıyla yayınlanan Ufuk Çizgisi filmi oluyor. Adı bir yana konusu ile dikkat çeken bu film sosyal medyanın da en çok konuşulanlar arasında oluyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesiyle adından söz ettiren film hakkında izleyiciler tarafından araştırmalar sürüyor.

Netflix’in 2021 yılında en çok izlenen filmleri arasında olan Ufuk Çizgisi dikkat çekmeye devam ediyor. Ufuk Çizgisi’nde Sara ve Jackson adlı iki eski sevgili arkadaşlarının adadaki düğününe giderken kendilerini denizin binlerce metre üstünde bir ölüm kalım mücadelesinin ortasında buluyor. Ufuk Çizgisi’nin başrolünde Alison Williams, Alexander Dreymon ve Keith David gibi başarılı oyuncular bulunuyor. İsveç macera gerilim filmi olan Horizon Line’ı, Mikael Marcimain yönetiyor. İzleyenler filmin oyuncu kadrosunu merak ederken konusu ve sahnelerin nerede çekildiği hakkında yoğun araştırmalar yapıyor.

Netflix Ufuk Çizgisi Oyuncuları Kim?


Alexander Dreymon – Jackson
Allison Williams – Sara
Keith David – Wyman
Pearl Mackie - Pascale
Amanda Khan – Nadia
Jumayn Hunter – Samuel
Orlaith Doherty – Sara’s stunt double
Lamin Tamba – Fisherman
Francois Groenewald – Jackson’s stunt double
Nadine Theron – Pascale’s stunt double
Henri St Mart – Rescue Fisherman
Daniel O’Neil – Jackson’s stunt double
Marc Redmond – Jackson’s stunt double
Kate Shepard – Leah
Brendon Pirogue – Solomon’s friend

Ufuk Çizgisi’nin Konusu Ne?


Netflix’in iddialı yapımlarından Horizon Line güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosuyla ilgi toplamaya devam ediyor. Horizon Line yani Ufuk Çizgisi’nde arkadaşlarının düğünlerine gitmek için tek motorlu bir uçak kiralayan iki eski sevgili Sara ve Jackson çifti yolculuk ederken uçağın arızalanması sonucu ne yapacaklarını bilmediği gibi hayatta kalma iç güdüsüyle her şeyi yapmak için uğraşıyor. Sürükleyici ve heyecanlı ilerleyen film Ufuk Çizgisi’nin bir kasabada çekilmesinin dışında tam olarak nerede çekildiği bilinmiyor.