Kayserispor
Giriş Tarihi : 28-10-2020 17:56   Güncelleme : 29-10-2020 20:52

Mustafa Tokgöz görevinin başında

Hes Kablo Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, tesislere giderek işbaşı yaptı. Mustafa Tokgöz ilk demecini Kayseri Tempo'ya verdi.

Mustafa Tokgöz görevinin başında

Süper Lig'de başarılı bir dönem geçirmek isteyen Hes Kablo Kayserispor'da önemli gelişmeler var. İstifası ile Kayserispor camiasında üzüntüye neden olan eski yönetici Mustafa Tokgöz, yeniden kulübe döndü. Kayserispor camiasının sevilen ismi Mustafa Tokgöz, Basın Sözcüsü ve Başkan Başdanışmanı olarak sarı kırmızılı takıma hizmet edecek.

İşbaşı yaptı
Bugün Kadir Has Tesisleri'ne giderek işbaşı yapan Hes Kablo Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, ilk demecini Kayseri Tempo Medya'ya verdi. Tempo Medya Haber Müdürümüz Yüksel Yıkılmaz ve E Haber Kayseri Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur'un "Hayırlı Olsun" ziyaretini kabul eden Mustafa Tokgöz, "Kayserispor'un menfaatleri herşeyin üzerinde olduğunu düşündüğüm için yeniden Kayserispor çatısı altına girdim" dedi.

Kadir Has Tesisleri'nde gazeteci Yüksel Yıkılmaz ve Ferhat Yağmur ile biraraya gelen Hes Kablo Kayserispor Basın Sözcüsü ve Başkan Başdanışmanı Mustafa Tokgöz, "Kayserispor çatısı altında yeniden göreve başlamaktan ötürü mutluluk duyuyorum. Şehrimizin gözbebeği takımımızın başarısı için üzerime düşeni yapmaya devam edeceğim. Dünü konuşmaktan ziyade artık yarınlara bakmak lazım. Kayserispor çatısı altında birlik içerisinde şehrimizi daha da başarılı günlere çekmek hepimizin omuzunda bir görevdir. Bunu seve seve yerine getirmek için şehrimlizin tüm değerleriyle hareket edeceğimize inanıyorum" dedi.

"Hep beraber"
Hes Kablo Kayserispor'un başarısı için şehrin önde gelen insanlarının, kamu kurum ve kuruluşlarının, sanayici ve işadamlarının, basın mensupları ve taraftarların sarı kırmızılı kulübün başarısı için çaba sarfedeceğine inandığını da söyleyen Mustafa Tokgöz, "Berna Gözbaşı hanımefendinin başkanlığı Kayserispor için önemli bir kazançtır. Bu değeri desteklemek de Kayseri'miz için, Kayserispor'umuz için hepimizin görevidir. Birlik içerisinde Bunu sağladığımız zaman gerek kurumsal olarak gerekse sportif olarak başarılı olacağımıza inancım tam" cümleleri kurdu. 

Haber: Yavuz Yıkılmaz