Siyaset
Giriş Tarihi : 09-09-2020 20:49   Güncelleme : 09-09-2020 21:00

Mustafa Palancıoğlu'na Fesli Kadir göndermesi

CHP Kayseri İl Başkanı Yardımcısı Niyazi Ünalmış, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu'nun İzmir'in kurtuluşu ile ilgili paylaşımını eleştirdi

Mustafa Palancıoğlu'na Fesli Kadir göndermesi

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl başkan yardımcısı Niyazi Ünalmış, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu'nun 9 eylül İzmir'in kurtuluşu ile ilgili olarak yaptığı paylaşıma Ulu Önder mustafa Kemal Atatürk düşmanı olan fesli Kadirli gönderme yaptı.

CHP İl Başkan Yardımcısı Niyazi Ünalmış, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından "Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, sen hangi taraftasın" sorusu yöneltti. Niyazi Ünalmış, paylaşımında "Bugün 9 Eylül 2020. İzmir’in Yunan işgalinden kurtuluşunun 98. dönümü. Kutlu olsun. Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Mustafa Palancıoğlu sosyal medya hesabından İzmir’in Kurtuluşu’nu kutlamış. “Keşke Yunan Galip Gelseydi” diyen Fesli Kadir’e rahmet okuyan, üstat diyen; sonra görsellerini ben paylaşmadım diyen, hala da paylaşımı kaldırmayan Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Mustafa Palancıoğlu; sen hangi taraftasın? İzmir’in Yunan İşgalinden Kurtuluşu’nun 98. Yıl dönümünü kutluyor; bu cennet vatan uğruna feda olmayı kabul etmiş aziz şehitlerimizi, Evrensel Liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla, rahmetle anıyorum" ifadelerine yer verdi.