Kayseri Haberleri

Kayseri Haberleri

Kayseri Haberleri

Kayseri Haberleri

Kayseri Haberleri

Musa Soykarcı adaylığını açıkladı

20200703-musa-soykarci-adayligini-acikladi-600403-e9fa34cd7c3236d7b670.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri ASKF Genel Başkanı Musa Soykarcı, Genel Kurul öncesinde bir kez daha aday olduğunu açıkladı

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Musa Soykarcı, yazılı bir açıklama yaparak Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda yine aday olacağını dile getirdi. 

Herkese destek
Kayseri ASKF Başkanı Musa Soykarcı açıklamasında “Amacımız, Kayseri’de faaliyet gösteren tüm amatör spor kulüplerimizin en iyi ve en uygun şartlarda spor yapmalarına imkan sağlamak, insanlarımıza, sporun bir barış, dostluk, kardeşlik ve dayanışma faaliyeti olduğunu hatırlatarak, sporun felsefesinde ve ruhunda yer alan centilmenliği her zaman egemen kılmaktır. Amacımız, Kayseri’de sağlıklı bir spor kamuoyu yaratmak, tüm branşlar için elit sporcular yetiştirmek, daha da önemlisi sağlıklı bir nesil ve sağlıklı bir toplum yaratmak, sporu, toplumun bütün kesimlerine yayabilmektir. Seçim süreci yaklaştıkça, bazı gurupların harekete geçtikleri, bilinmekte ve kamu oyu tarafından yakından izlenmektedir. Kayseri ASKF, üye olsun olmasın, bütün kulüplerimize eşit ve adaletli davranmış, hiçbir ayrım yapmadan, bütün kulüplerimize maddi ve manevi destek sağlamış, ASKF’nin kapılarını sonuna kadar bu kulüplerimize açmıştır.

Soykarcı aday
Kendisine yöneltilen eleştirilere de yanıt verek Musa Soykarcı, yeniden aday olacağına dair de “Genel kurul süreçleri her zaman bir yarışma heyecanı içinde ve hareketli bir ortamda geçer. Bu dönemde, kırıcı olmak ve birbirimizi suçlamak yerine, projelerimiz ve kulüplerimize yapacağımız hizmetleri anlatarak geçirmeliyiz. Şunu açıkça ifade ediyoruz, genel kurulumuzun ASKF tüzüğü ve yasalar çerçevesinde son derece adil ve eşit koşullar içerisinde geçeceğinden herkes emin olabilir, kimsenin endişesi olmamalıdır. Bu konu üzerinde son derece titiz ve dikkatli hareket ediyoruz. Bütün arkadaşlarımı, birlik ve beraberlik içerisinde ASKF çatısı altında hizmete davet ediyorum. Hedefimiz, ülkemize, şehrimize ve tüm dünya spor kamu oyuna hizmet etmek, sporu sevmek ve sporun centilmenlik ruhu içinde yaşanmasına imkan sağlamaktır. Kulüplerimize, spor adamlarına, Kayseri sporuna bugüne kadar emeği geçen hakeminden sporcusuna, yöneticisine kadar herkese, bu vesile ile sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Düne kadar hizmet ettik, yarın da edeceğiz” cümleleri kurdu.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!