Murat Ünver kimdir? Murat Ünver kitapları ve sözleri

murat-unver-kimdir-murat-unver-kitaplari-ve-sozleri-293383.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

yazar Murat Ünver hayatı araştırılıyor. Peki Murat Ünver kimdir? Murat Ünver aslen nerelidir? Murat Ünver ne zaman, nerede doğdu? Murat Ünver hayatta mı? İşte Murat Ünver hayatı…

yazar Murat Ünver edebi kişiliği, hayat hikayesi ve eserleri merak ediliyor. Kitap severler arama motorlarında Murat Ünver hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. Murat Ünver hayatını, kitaplarını, sözlerini ve alıntılarını sizler için hazırladık. İşte Murat Ünver hayatı, eserleri, sözleri ve alıntıları…

Doğum Tarihi:

Doğum Yeri:

Murat Ünver kimdir?

Murat Ünver Kitapları – Eserleri

Murat Ünver Alıntıları – Sözleri

  • İster koca bir Evren olsun ister küçücük bir kelebek; her ikisini de bize sunulan ikramın birer parçası olarak görmeliyiz. Zira o küçük kelebeğin kanat çırpmasıyla oluşan enerjinin uzak diyarlarda bir tayfuna dönüşüp ‘kelebek etkisi’ yaratabileceği gerçeği, evrendeki hiçbir şeyin sebepsiz var olmadığı ve kurgulanmadığı gibi, sebepsiz sonlanmayacağının da bir göstergesidir. (Siyah Kedi)
  • …Aşırı özgüven hissi ile yapılan hatalar” ıcarus sendromu” olarak tabir edilir. (Siyah Kedi)
  • “Masumiyetinize kendinizden başka kimsenin inanmadığı ve size ithaf edilen suçların sonuçlarını isteseniz de üstünüzden atamadığınızda sizin de hikayenizin yazılma vakti gelmiş demektir.” (Satrab)
  • Ölümün mutlak son olduğunu bildiğimiz halde yine de hırslarımızdan, tutkularımızdan vazgeçemedik. (Siyah Kedi)
  • Sebep-sonuç prensibi, başımıza gelebilecek iyi ya da kötü her olayın arka planında, bizim bilemediğimiz ya da düşünemediğimiz iyi bir şeyler olabileceği gerçeğine dayanıyordu. (Siyah Kedi)
  • Sevgi sadece seni seviyorum demek değildi, ben demeden önce sen diyebilmekti. (Siyah Kedi)
  • İnsanın hayallerine kavuşma ihtimali, sadece istemesine ve ona ulaşmak için çaba göstermesine değil, hayali uğruna zihninde ne kadar enerji ürettiğine bağlıdır. (Siyah Kedi)
  • İnsanın ağzının silah, onun emniyet kilidinin de zihin olduğunu düşünmüşümdür hep. Zihnimizi kontrol altında tutamadığımızda bu silahın ne zaman, nerede ve nasıl patlayacağını asla bilemeyiz. (Siyah Kedi)

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap