Gündem
Giriş Tarihi : 12-06-2020 14:53   Güncelleme : 12-06-2020 15:16

Muhtarlarla pandemi süreci değerlendirildi

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, muhtarlarla bir araya gelerek pandemi sürecini ve gündemi değerlendirdi.

Muhtarlarla pandemi süreci değerlendirildi

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, ilçede görev yapan muhtarlarla pandemi sürecini değerlendirdiği bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılan çalışmaların anlatıldığı toplantıda, Başkan Yalçın muhtarların istek ve taleplerini dinleyerek çözüm üretti. Gelecek dönemde gerçekleştirilecek hizmet ve yatırımlar masaya yatırıldı.

Başkan yardımcıları ve ilgili daire müdürlerinin de hazır olduğu toplantıda önce pandemi sürecinde yapılan çalışmaları özetleyen Başkan Yalçın, ardından da Millet Bahçesi, Zincidere Göleti, 7/24 Kütüphane ve Kültür Merkezi ile Ali Dağı Teleferik Hattı gibi büyük ve önemli projelerde gelinen son noktayı paylaştı.

Muhtarlardan teşekkür
Söz alan muhtarlar da hem istek ve taleplerini yansıttı hem de yapılan çalışmalarla ilgili teşekkürlerini aktardı. Özellikle pandemi sürecinde ortaya konulan performanstan çok memnun olduklarını ifade eden muhtarlar, mahallelerinde gerçekleştirilen asfalt, sosyal yardım, sulama havuzu, temizlik, çevre düzeni, arazi yollarının bakım ve onarımı ile mezar temizliği ve kilitli parke döşenmesi gibi birçok farklı konuda memnuniyetlerini dile getirdi.