Gündem
Giriş Tarihi : 18-02-2021 20:28   Güncelleme : 18-02-2021 20:28

Müge Anlı’da Bir İlk Yaşandı! Kimse Böyle Bir Şey Beklemiyordu

Tatlı Sert'te terlik fırlatan kadın gündeme geldi. Müge Anlı'nın sunduğu sabah kuşağı programı Tatlı Sert' te Gülşen Caymaz adında kayıp olan kadın hakkında bilgi toplayarak bulunmaya çalışılıyordu.

Müge Anlı’da Bir İlk Yaşandı! Kimse Böyle Bir Şey Beklemiyordu

Tatlı Sert'te terlik fırlatan kadın gündeme geldi. Müge Anlı'nın sunduğu sabah kuşağı programı Tatlı Sert' te Gülşen Caymaz adında kayıp olan kadın hakkında bilgi toplayarak bulunmaya çalışılıyordu. Caymaz, 2013 senesinden beri kayıp olarak aranan Gülşen Caymaz'ın kızı Müge Anlı'ya başvurarak kızının bulunmasını talep etti. Programda bu konuyla ilgili Gülşen Caymaz'ın annesinin adama fırlattığı terlik olay oldu.

Uzun Zamandır Haber Alınamıyordu

Uzun zamandır ortalıkta olmayan Gülşen Caymaz'ın kızı programa başvurarak annesinin ortaya çıkmasını istedi. Murat Akın adlı şahsa fırlattığı terlik ile herkesi şaşkına çeviren anne, öfkesine bir türlü hakim olamadı. Gülşen Caymaz hakkında ağır sözler sarf eden Murat Akın, bu sözlere dayanamayan annesi tarafından terlik şoku yaşadı.

"Kızımın Terbiyesi Sana Mı Kaldı"?

"Kızımın nasıl bir terbiyeye sahip olduğu sana mı kalmış" diyerek öfkelenen anne, " Kızımın ortaya çıkması için buraya geldim, terbiye verme yeri mi burası sana mı kaldı bunları söylemek" şeklinde konuştu. Kızının Murat Akın tarafından hayatına son verildiğini düşünen anne, " Sana bunu kim yaptırdı, kim var senin arkanda? dedi.

Hafta içi her gün yayımlanan sabah kuşağı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında her gün birbirinden ilginç konular ele alınıyor. Kayıpların bulunması, öldürülen insanların katillerinin ortaya çıkması gibi konular ile her sabah ekran karşısına çıkan programda yaşanan terlik fırlatma olayı da herkesi şaşkına çevirdi. Ani gelişen olayda hiç kimse bir şey yapamazken, olay karşısında herkes resmen dondu kaldı.

17 Şubat 2021 tarihli Tatlı Sert programında yaşanan olaydan hemen sonra yayın kesildi. Yayından hemen sonra kadın yine öfkesine yenik düştü. Eşinin ölümünden sonra annesinin yanına gelen Gülşen Caymaz, bir anda ortadan kaybolmuştu. Uzun zamandır bulunamayan kadından acı haber geldi.

Ölümüyle ilgili olduğu düşünülen Murat Akın, " Gülşen, gece hayatını ve eğlenmeyi çok severdi" sözleri üzerine annesi daha fazla tahammül gösteremedi, Akın'a bir anda terliğini attı. Müge Anlı, kadını sakinleştirmek için çaba gösterdi. "Kızımın terbiyesi sana kaldıydı" diyerek öfkesini dile getirdi.