Gündem
Giriş Tarihi : 11-10-2019 10:26   Güncelleme : 11-10-2019 10:36

Müge Anlı: Vefasızlığın vücut bulmuş halisin

Melike Özmen ile Ekrem Özmen, Müge Anlı'da yüzyüze geldi. Müge Anlı, eşinin ciğeri ile hayat bulan ancak eşini aldatan Ekrem için vefasızlık cümlesi kurdu

Müge Anlı: Vefasızlığın vücut bulmuş halisin

ATV'nin reyting rekortmeni programlarından Münge Anlı ile Tartı Sert programında yine tüyler ürperten bir hayat hikayesi ekrana getirildi.

Müge Anlı'nın programında başından geçenleri anlatan 2 çocuk annesi Melike Özmen, eşi Ekrem ile kaçarak evlendiğini, 6 aylık ömrü kalan 12 yıllık eşinin nakil ile Karaciğerini verdiğini söyledi. Sonrasında eşinin iyileştiği, bundan sonra ise eşinin Zekiye isimli bayan ile kendisinin aldatıldığını anlattı.

Başından geçenleri milyonlar ile paylaşan Melike Özmen'e destek veren Müge Anlı, ikinci günde programa stüdyo konuğu olarak katılan Melike Özmen'in eşi Ekrem Özmen'e "Sen, vefasızlığın vücut bulmuş halisin. Sana ciğerini verip sana hayat veren kadını aldatıp evli iken bir başka kızı hamile bırakman vefasızlığın vücut bulmuş halidir" dedi.

Ekrem Özmen'e ciğerini vererek, çocuklarının babasız kalmasının önüne geçen ancak bunun karşılığında aldatılan Melike Özmen, "Sana ciğerimi verdiğim için çok pişmanım. Ciğerimi geri ver" diye isyan etti.